Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jason Booth bir Euro çekimi siparişi verdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:40

Description

İngiliz süper bant genişliği şampiyonu olan Booth, iki yıl önce içki ile olan savaşını kazandı ve şimdi ondan 14 yıl önce dönerek boksu korku dolu bir isim haline getiren bazı yeteneklerini sergilemeye başladı.
Son kez eski İngiliz ve Avrupa şampiyonu Michael Hunter’ı Ekim ayında beş turda durdurmakla harikaydı ve 5 Şubat’ta Matthew Marsh’a karşı kazanılan zafer Nisan ayında bir Avrupa şampiyonu olabilirdi.
Son yıllarda Hunter, Rocky Dean, Mark Moran ve Sean Hughes’ı yenen Booth, her zaman teknik açıdan üstün yetenekli bir zanaatkârı olmuş ve alkolizm ile mücadelesini kazanmış ve ciddi biçimde göstermiştir.
Nottingham doğumlu Booth “Bana ikinci bir şans verilmiş gibi hissediyorum ve çok şanslıyım” dedi. “İki yıldır bir damla değildim ve yine bu yoldan inmek istemiyorum.
“Bağımlılık yapıcı bir kişilik sahibiyim ve her şeyi yarıya kadar hiç yapmadım. Neyse ki, şu anda spor salonuna bağımlıyım ve kendimi daha iyi bir dövüşçü yapmaya çalışıyorum, bu yüzden şanslıyım. Benim bavullarımı içki içtim ama yine de bir boksör olarak yapabiliyordum ve şimdi sadece bir gün aramaya başlamadan elimden geldiğince gitmek istiyorum. ”

    Eski İngiliz sineği ve Commonwealth bancwarm şampiyonu olan Booth, son kazanan çizgisinin ağır süper-bant bölümünde mükemmel bir ağırlık bulduğuna inanıyor olabileceğini söyledi. “Sanırım bir çok savaşçı benzer bir hikayeyi anlatarak doğru ağırlığı bulmalı” dedi.
“Süper bant beni benim için idealdir. Zamanımın sonuna doğru bantamda halka dikilip birkaç atış yapabilirdim, ama süper-bantom tam doğru hissediyor. ”
Eski dünya şampiyonluğu yarışmacısı Hunter’a karşı kusursuz, şık bir performans, 32 yaşındayken üç yaşındaki iki çocuğun babası olarak memleketine yerleşmiş olan Booth’un üzerinde birkaç kaş uyandırdı. “Çocuk sahibi olmak da sizi değiştiriyor” dedi. “Onlara sahip olduğum için çok şanslı hissediyorum ve yapmakta sevdiğim şeyleri yapmak için hâlâ boks yapmak için uğraşıyorum. Ben daha mutlu olamazdım.

    “Bir sonraki rakibim olan Matthew Marsh iyi bir boksör ve onu atlattığımda bir Avrupa atışından bahsedildiğini biliyorum, ancak bunun, yalnızca bir sonraki dövüşte olan odaklamamı değiştirmesine izin veremem. Nottingham’da olacağı için bunu biraz özel yapıyor. Son zamanlarda Sunderland, Londra, Leigh ve Dublin’de savaştım ancak ev yandaşlarınızın önünde dövüşmek gibi bir şey yok. ”
Eldivenlerini kapattığında, Booth bir antrenör olarak dövüş oyununda kalmaya heveslidir. “Yaptığım şey buydu ve sanırım iyi bir koç yapacağım” dedi. “Kesinlikle oradaydım ve gördüm ve bunu başkalarına da aktarabiliyordum.
“Sporu terk etmek istemiyorum çünkü temelde bildiğim tek şey bu. İçki sorunumdan kurtuldu ve spor bana çok şey verdim, geri vermek istiyor. ”

    Booth’un Marsh’ı yenmesi durumunda Avrupa şampiyonasında bir çatlak kurmayı umut eden Booth’un yönetmeni Frank Maloney övgüyle karşılıyor. Dedi ki: “Ben gerçek bir savaşı atlatan ve boks sevmeyi sayesinde diğer taraftan çıkmış birinin Jason Booth’dan daha iyi bir örnek düşünemiyorum.
“Boks yapmanın iyi bir güç olmadığını söyleyen insanlar Jason’a bakmalıdır. Ciddi bir sorundan geri döndü, karşı karşıya kaldı ve dayak yedi ve boks her zaman onun yanında oldu. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.