Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’yi kurtar Sam Allardayce

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:30

Description

Arsenal’in Portsmouth’taki 4-1’lik zafer, evde doğuştan gelen yeteneği kaybetmenin doruk noktasıydı. Ancak Blackburn yöneticisi Allardyce, ülkenin geleceğini uluslararası düzeyde korumak için harekete geçmenin FB’ye bağlı olduğunu söyledi.
Gelecek sezon, UEFA, kulüplerin 25 kişilik kadrosunda en az sekiz “ev sahibi” oyuncuyu seçmelerinde ısrar ediyor ancak bu, Arsenal’in Cesc Fabregas gibi akademilerde yetişen yabancı uyrukluları içeriyor. Ve Allardyce, çok İngilizce bir sorunu çözmek için eve daha yakından doğrudan bir eylem istiyor.
Dedi ki: “Premier Lig’de az sayıdaki İngiliz oyuncuya baktığınızda kasvetli görünüyor. FA ve Premier League durumu çözmek zorundalar.
“Alt bölünmelerde İngiliz oyuncuların gelişimi çok az. Bu, yabancı oyuncuların devraldığı gibi ligde ilerleyen eski oyuncuların sergilediği düşüş.

    “Eğer FA’deyseniz ve gerçekten İngiliz futbolunun yapacağı şeyin içine batarsanız, önümüzdeki birkaç yıl içinde İngiliz ulusal tarafı mücadele edecek olursak, arka tarafınızı atın ve çabucak bir şeyler yapmalısınız. Evde yetişmiş oyuncular cevap değil, çünkü hepsi yabancıy olabilir. ”
İronik bir şekilde, bu haftanın en kötü suçluları Blackburn idi çünkü Paul Robinson Pazartesi günü Sunderland’a karşı kullanılan tek İngiliz Allardyce idi.
Bununla birlikte, İngiltere’nin çıkarlarına bakmak onun kulüplerin ya da ligin sorumluluğunun olmadığını düşünüyor.
“Premier League’in sorumluluğu dünyanın en iyi ligine sahip olmaktır” dedi.

    “Ancak FA ne olursa olsun katılmaya ihtiyaç duyuyorlar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.