Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hoops gelenler tehlike büyü

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:15

Description

İtalyan, İskoç futboluna ilk geldiğinde ne kadar çok umutsuz olduğunu hatırlıyor ve Celtic’in Hamilton’a kazandığı dün Jos Hooiveld ve Ki Sung Yueng’i kazanan Morten Rasmussen’in de aynı olması muhtemel olduğunu biliyor. . Hoops’un Salı gecesi Ayrshire’e yaptığı ziyaretten önce Rugby Park kaptanı: “Her zaman eski firmaya karşı büyük bir oyundu ve bu da farklı olmayacak.
“Celtic son zamanlarda çok sayıda oyuncu sattı ve yenilerini imzaladı ve bu olumlu olabilir.
“Buraya gelen bir izlenim vermek için çaresizceğimi hatırlıyorum, o zaman kariyerimin en iyi futbol oyuncusu olarak oynuyorum. Bu, yeni Celtic oyuncuları için de aynı olabilir.
“Şampiyona peşinde çünkü bu ülkedeki oyuna hemen adapte olacaklar ve her oyundan kazanmak zorunda oldukları için Celtic veya Rangers’taki baskıyı halledebilmelisin.

    “Hatta beraberlik bir felaket ve zaman zaman Celtic için zor oldu. Ancak, arkasındaki çok sayıda taraftar sayesinde tehlikeli olacağını biliyorum “dedi. Pascali, Kevin Kyle ve David Fernandez’i Killie’de kaptanın kol bandının sahibi olarak takip etti ancak yeni patron Jimmy Calderwood’un bunu şu şekilde görüp görmediğini bilmiyor Onun için daimi bir rol.
“Bilmiyorum,” diye itiraf etti. “Ancak antrenörün yeni olduğu ve bana inandığını gösterdiği için mutlu oldum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.