Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hodgson: Çok uzakta

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:30

Description

Kötüleşiyor. Geçen Pazar yenilgisi, bir duruş-zaman denemesi gönderildikten sonra bonus noktasının tesellisi olmaksızın bile, bu gece, Avrupa şampiyonu Leinster ile Twickenham’da karşılaşacağı, ancak önemli bir zafer bile yetmeyebileceği sıkıntılı bir karşılaşmayla takip edildi.
Bu yalnız Sürgünlerin ne kadar yere düştüğünü söyler. Olası bir bonus puanı kazanmak – Brian O’Driscoll ve Co’ya karşı dört deneme – Onlara Havuz 6’yı ve çeyrek finali kazanacak. Bir bonus noktası olmadan, tiksindiriyorlar. Gerilim açısından, bu, kulüp rugby’sinde olduğu kadar yüksektir.
Irish, Parc y Scarlets’de yarım saat kala 22-10 önde geldiklerinde çeyrek finalde bir adım attı, ancak en sonuncusu takıldı. Antrenör Toby Booth orada olduğunu itiraf etti ve sonra onların büyük şansının gitmiş olabileceğini söyledi.
Böyle bir durumda, Sürgün’lerin İngiltere yarı finalinde Paul Hodgson, bu Twickenham görünümünü bir sonraki prova olarak değerlendirmeye cazip davrandıysa, iki hafta boyunca Galler’e karşı, muhalefetin ve durumun kalitesi aniden bozulacaktı.

    “Bunlar oynamak istediğiniz oyunlardır” dedi.
“Başlangıçta Dublin’de kazandığı oyunu [12-9 Leinster’a karşı bir turda], bu sezon olduğu gibi Test-maç yoğunluğuna oldukça yakın olduğunu söyleyebilirim. Scarlets oyunundan geçmek için ne yapmak zorunda olduğumuza veya çeşitli permütasyonlara bakmak için çok kısa bir dönüşümüz var. Tek seferde tek bir oyuna konsantre oluyorsam hazırlık daha iyi, ileride neler olabileceğini değil.
“Sorumluluğumuz, bize kazandıracak şansları vermek için mükemmel performans sergilediğimizden emin olmak ve yolumuza devam etmek için başka sonuçlara ihtiyacımız olsa bile, mümkün olan herhangi bir şekilde nitelik kazanmaya çalışmaktır.”
Böyle bir şey olursa, Hodgson’un hisseleri hemen yükselirdi.

    İngiltere ekibi geçen hafta açıkladı ve takım yöneticisi Martin Johnson yakında ekibini Galce’ye yüz yüze seçecek olursak, kişisel çıkarımlar derin olacaktı. 27 yaşındaki Hodgson, sonbahar Testleri sırasında Danny Care’den İngiltere’nin scrum-half pozisyonunu kırdı ve Johnson’un ekibi, Avustralya, Arjantin ve Yeni Zelanda’ya karşı rağbet tarzı için cazip olan toplu eleştiriden muaf biriydi.
O zamandan beri Booth onu fazla çalıştırmadı ve altı şapkasına da son vermeyi hak ediyor, ilk ikisi de İngiltere’nin başlama skoru yarısı.
“Ben şahsen benim adıma giden yollardan memnunum,” dedi Hodgson. “İlk önce Londra’da kendimi İngiltere takımına almam ve seçilmek için Londra İrlandalılar için iyi oynuyordum, aynı şeyi yapmak zorundayım. Fırsat bulursam herşey vereceğim. ”

    Hiçbir şey daha az beklenebilir ona. Hodgson’un oyun stilini ve organizasyon kapasitesini, Wallabies’in 1991 Dünya Kupası ödüllü kaptanı olan Nick Farr-Jones’unkilerle benzetmek abartılı değil.
Farr-Jones’un gerçek kazanımının bir kısmı, Scarlets sonuçlarını Leinster’a karşı önemli bir ilk adım olarak sunarak güzel olurdu.
Hodgson, “Uzun süredir ekip olarak sahip olduğumuz en karışık duygulardan biri” dedi.
“Fakat muhteşem bir galibiyet olsaydık hiç de farklı davranmaya çalışmadım.
“Ben her zaman oyunumu analiz eder, güzel bir diş tarağı ile geçiririm ve kendimi daha iyi düzeltirim. Llanelli’de bir takım olarak bizim için planlamaya gitmeyen pek çok şey vardı. Bunu bir takım olarak birlikte ele alıp doğruyu koymaya çalışıyorsun, elimizde. Yapmamız gereken bazı ruh araması yaptık, ancak o seansta oturup tekrar sahaya çıktık, yattık. ”

    Hodgson, Londra İrlandalı’nın kazançlarının bonus noktasını çok zahmetle kazanmak için kullandığı eleştirileri reddetti. Doğru ya da değil, Leinster’a karşı şimdiye kadar düşünmeye cesaret edemeyecekleri düşünülmez.
“Bu, bu takımın karşı karşıya kaldığı en zorlu oyunlardan biri olacak, gerçekten anıtsal bir görev. Ancak biz sadece meydan okumayı kabul edeceğiz “dedi Hodgson, yani – Heineken Kupasının son sekizini düşünmeyin – bu vesileyle, basit bir zafer sonuçta kendi önerisi olacaktı.
‘Anıtsal bir görev olacak – meydan okumayı kucaklayacağız’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.