Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hızlı wickets ihtiyacı olan İngiltere

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:05

Description

Stuart Broad, ilk yarıda Hashim Amla’nın gecede 73 sayı atması için sadece iki sayı atması için gol attı ve ardından Ryan Sidebottom Jacques Kallis’i gördü.
Güney Afrika, güneşli bir günün 90. dakikasında iki beşe karşılık iki ila 284 taşındığında, iki wicket de 217’de düştü. Bu nedenle, ev sahibi taraf çizilmiş bir seri ele geçirmek için gereken zaferin peşinden koşan ilk öndere çarpan bir avantaj arıyorlardı.
İngiltere’nin sadece 1-0 yenilgi kazanmak için burada yenilgiden kaçınması yeterlidir.
Amla Broad’dan bir miktar sallanmaya başlayınca geride kalan turistler, Matt Prior’un sabahın ilk saatlerinde ilk kaymanın önüne tek elle bir dalış yaparken geride kaldığı yerden geri adım attı.
Kallis, Sidebottom’daki kancası eldivenini alıp bir şekilde James Anderson’ın bir başka güzel yakalamış olduğu toprağa bağlandığında neredeyse hemen izledi.
İngiltere Graeme Swann’ın büyüsünün ilk topu ile bir Wicket alarak parti hüneriyle bir başka atılım yaptı: JP Duminy’nin, ilk kaymayı ön plana çıkardığı iyi kapalı mola için kırılganlığı.
AB de Villiers ve Mark Boucher, ikinci yeni topun her iki tarafında da karşı saldırı tepkisini seçtiler.
İlkinde, üçüncü hakem Daryl Harper’ın hayatta kalması için ateş etmek için iki karar inceleme sistemi temyizine ihtiyaç vardı – on 11 ve sonra 24.
İlk Tony Hill kayma yakalamış ve daha sonra da Swann’ın her iki takımında da vuruş yapmamıştı. Harper, her iki kararın üstesinden gelebilecek kadar ağır bir maç gördü ve De Villiers, topun kütüklerden toplanmasına izin verdiği, ancak mağlubiyetleri giderecek kadar güçlü olmadığı anda şanslı olduğu için şanslıydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.