Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Her zamankinden daha iyi olduğunu göstermek için Fired-up Düğmesi

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:10

Description

Button hala Formula 1’in en iyi köpeği olarak anılmaya razı olmasına rağmen Button, yeni oyuncaklarının McLaren’de nasıl çalıştığını ve Lewis Hamilton’u nasıl yenebileceğini görmek için sabırsızlıkla bekliyor.
Düğme, geçen hafta McLaren’in Woking’teki karargahında olan Mercedes’in sahibi olduğu ve yeniden adlandırıldığı Brawn’ten ayrıldığı için ilk kez bir araya geldi.
Button, Hamilton’un üstünlüğünü elinde tutan bir düşünce dalgası duydu ancak unvanını alarak onun yeteneklerini çok daha rahat hale getirdi.
“Bir kişi olarak geçen sene olduğundan çok daha eminsin,” diye belirtti Button. “Dünya şampiyonu olmayı hak ettim. Ancak hala geliştirebileceğim alanlar var ve bu benim için harika bir haber. Herkes için o kadar iyi değil, benim için harika. ”
“Öyleyse ben ayırdığım alanlar ve Bahreyn’e geldiğimde, 2009’da sezon bittiğinde olduğumdan daha iyi bir pilot olduğumdan emin olmak. Güvende orada ve bence göreceksiniz benim sürüşümde. ”

    Düğme hangi alanlarda iyileşme kaydedildiğini açıklamak için geriledi ancak on yıl kazanma peşinde koşuyor ve F1’deki bir ödül nihayetinde ödül aldı. “Bunun bir ağırlık olduğunu sanmıyorum, çok uzun yıllar sonra bir hedefe ulaşmak gibi” dedi.
“Ama aynı zamanda uzun süredir bir ekiple olduğunuzu düşünüyorum – Brawn’a karşı harika bir takım oldukları için hiçbir şey yok ve eminim bu yıl yine şaşırtıcı şeyler yapacaklarını düşünüyorum – rahat edebiliyor. Çocukken o rahatlık örtüsü gibidir; onu al ve biraz savunmasızsın. ”
“Ama heyecan verici, yeni bir şey bulmak ve bulmak bir zorluk ve şu anda sahip olduğum şey bu, geçen sene çok sıkı çalıştım, yeni meydan okumayla çok heyecanlıyorsun, inanmıyorsun, ben erken uyanıyorum Sabah ve performansımı nasıl iyileştireceğime ve takımımı nasıl geliştirdiğim konusunda heyecanlanmaya başlayın. ”

    “Sanırım geçmişte farklı takımlarla çalışmak için çok fazla deneyimim var. Sadece Brawn, Honda ve BAR ile değil, önceki takımlarla birlikte. Ve ne kadar çok bağlı olduğumu anlıyorlar – çalışmaya odaklandık. Arkanıza yaslanıp bir araba inşa etmelerine izin vermeyeceğim ve sürüyorum “dedi.
Kutlamaların kumlarında bir çizgi çizmek için zaman geldi ve geçen Salı’nın 30. doğum gününü kutlayan Button, “Son birkaç aydır 2009’u düşünüyorum.
“Geçtiğimiz hafta Autosport Show’da yerim ve herkes dünya şampiyonu olmanın ve geçen sene bana soranın nasıl olduğunu soruyordu. Geçmişin hatırlanması güzel – elinizden ne geldiğini asla unutmamalısınız – ama bazen kesip geleceğe bakmanız gerekiyor. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.