Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Harry Redknapp yerine Benitez koydu

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:50

Description

RAFA Benitez’in şöhreti, bir zamanlar en çok önemli oldukları zaman anahtar sonuçları yaratma becerisi üzerine kurulmuştur. Şimdi, sürekli dövüş sezonunu takiben ve bu maçın yapımı veya molası ile birlikte, duruşu geçici olarak eski haline getirildi.
Kaidesinde yerini geri alması için yapılacak çok iş var, ancak Tottenham’ı yenerek ve Şampiyonlar Ligi yarışında liderliğini tek noktaya indirerek – takımının mevsimi hala canlı.
Dirk Kuyt, evine iki kez çekilen bir cezaya çarptığı için Dirk Kuyt’un eklediği gibi, kırmızı ordudan kurtulmaktan çok zevk almak için bir yaralanma zamanı hedefi geldi; Harry Redknapp’in Anfield’e yaptığı son ziyaretin kazanamamasının sona erdiğini garantilemek için tıpkı önceki düzenlerde olduğu gibi. günler.
Her zamanki gibi sinir bozucu ve bazen de Liverpool’tan boşa çıktı, şansın bolluğu yalvarıyordu, ama şaşkınlık duyarsa cesaretleri incelemeye başladı. Gece Kop, sesini yeniden keşfetti, bu yüzden Benitez’in ekibi onun dişlerini kesecekti.

    Son bir düdüğün ardından bir kük ses duygusu yankılanan Tottenham taraftarları, baş düşman hayallerin yalnızca hayal kırıklığı yaratan hayal kırıklıklarına dönüştüğü bir başka kampanya olacağından korkuyorlar.
Başhakem Howard Webb, Jerry Deffe’ye geri dönmeyi hemen sonra tartışmalı bir şekilde reddetmiş olsaydı, hatalı bir arka geçişle başın derde girdiği Pepe Reina’yı seçtikten sonra, zonklama olayının seyri değişmiş olabilir.
Öyleydi, Defoe’yı Offkart’ta yönetmek fikri Redknapp’i rahatsız etti ancak onun tarafının şanssız olduğunu iddia etmeye ikna edemedi.
“İki saat kural kitabını okuyarak geçireceğim,” dedi Redknapp. “Hakem bilmiyordu ve çizgili adam emin değildi. Aralarında muhtemelen bir arkadaşını aradılar. ”

    Yedek oyuncu Sebastien Bassong, Liverpool’un yaklaşımının az yoğunluğuyla konuklarını soyarken şortlarını unutarak bir dakikalığına beş dakika harcadı.
Jamie Carragher’ın siparişlerini havlamasını seyrettiğini ve ekip arkadaşlarının elini altına aldığını izlemekle birlikte, bu ilham da beklenmedik dörtlükten geldiğinde barınakların çözümünü gösterdi. Philipp Degen sağ tarafta bir çıkış önermeyi hiç bırakmadı ve Sotirios Kırgızoşları, Benitez’in kadrosunun tasvir edildiği kadar kötü olmadığını ısrarla vurgulamak için tüyler ürpertici görünümüyle uyuşmak için bir performans da sundu, sadece transferini haklı göstermek için çaresiz olan bir müdürün saçmalığı değil politika. Her iki oyuncu da gülünç durumdaydı, ancak tek gerçek hataları, mola sonrasında Liverpool’un baskınlığını sergilemek için yalnızca Heurelho Gomes ile karşılaştığında gelmesi gerektiğini söyledi.

    Saldırıların böyle olacağından korkmuş olması gerekirdi. Şimdi, Ağustos 1993’te sonuncusu olan 1912’den bu yana 64 lig ziyaretinde yalnızca üç kez kazandı ve genelde ilk dört turuna karşı yaptıkları rekor kırıcı. 198 maçtan 20 puan toplarken, 66 maça denk geldi.
Liverpool’un sezonunda plana göre biraz düştü, ancak erken atılım çok önemliydi. Reina, Koeit’in destekleyici Alberto Aquilani’nin yoluna sadık kalarak yükselen bir punt başlattığında, Defoe’nun ayaklarına cesurca kurtardı. Stoke’daki start-up bölümünden ihmal edilmesi, Benitez’in yöntemleri üzerindeki tartışmayı daha da artırdı, ancak burada forvet oyuncusu hemen devreye girdi.

    Ardından Kuyt ile bağlantı kurdu ve bölgenin kenarından sonuncusu bir vuruşla köşeye sıkıştı. Gomes’in bir an önce Pat Jennings’i tarihin yıllık süreleri ile yerine getirme umudunu kaybetmeden birçok dakika yeni bir kulüp kaydı kurması umutları mahvetti. Wolves’ın Kevin Doyle’ın son Spur’a karşı attığı 633 dakika geçti ancak yine de 58 dakikalık yeni bir kriterden utanmıştı.
Aquilani, hedefi belirlemenin bir parçası değil, ancak kendini toparladı ve Michael Dawson’tan bir meydan okuma ile ortaya atıldıktan sonra kendisinden beklenilen seviyede ısınabileceğini ileri sürerek biriktirdi.
Bassong, ek zamanlı olarak David Ngog’a karıştığında ayrıldı ancak Kuyt, başlangıçta Lucas’tan ruhları ve masanın üstündeki ekipleri kaldırmak için içeri girdikten sonra canını sıktı.

    Liverpool (4-2-3-1): Reina; Carragher, Kırgızistan, Skrtel, Insua; Lucas, Mascherano; Degen (Darby 90), Aquilani (Ngog 79), Riera (Rodriguez 81); Kuyt. Rezervasyon tarihi: Mascherano, Lucas. Amaçlar: Kuyt 6, 90 pen.
Tottenham (4-4-2): Gomes; Çorluka (Hutton 61), Dawson, Kral (Bassong 81), Balya; Modric, Jenas, Palacios, Kranjcar (Keane 65); Defoe, Crouch. Rezervasyon: Jenas, Balya, Palacios.
Hakem: H Webb (S Yorkshire).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.