Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fiona Pilkington öldü … ama hâlâ hüküm giyenler

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:15

Description

Denise Allsopp tekrarlanan sözlü tacizlere maruz bırakıldı, arabası vandalize edildi ve çürümüş yiyecekler kapının önünde kaldı. Polisin suçlardan birisini soruşturduklarını açıklamasıyla dün ve kocası Ken hakkında nefret kampanyasında dün söyledi.
46 yaşındaki Denise, “Polise çok sayıda şikayet geldi, ancak bizi görmezden geldi. Ancak, Fiona ve kızının ölümünü çevreleyen büyük miktarda tanıtım yapılmasından bu yana, polisin bir eylemde bulunduğu söylenebilir. ”
Leicestershire Barwell’deki eski evinden sadece yarım mil uzakta olan 55 yaşındaki Denise ve kocası Ken, üç yıllık bir kabusta polise 17 şikayet geldi.
Denise’nin omurgasında bir metal çubuk var ve koltuk değnekleri olmadan yalnızca kısa bir mesafeyi yürüyebilir. Ayrıca yüzünün sol tarafının felç edildiği Bell’in felcinden muzdarip. Yobs ona sokakta ya da pencereden bağırıp onu gördüklerinde taklit eder.

    Denise ve Ken, son bir terörle kaplı Viktorya dönemi evinin kapı koluna çürük et ve bayat ekmeğin bir çantası konulduğunda Pazartesi gecesi hedef alındı. İki hafta içinde ikinci kez oldu. Yobs ayrıca Denise’nin arabasını çeşitli vesilelerle “kilitledi” ve kocasının araçlarında elektronik kanat aynalarını çökertti. 17 yıldır evli olan çiftin de “Scrooge” ve “Steptoe” olarak adlandırdığı kötü niyetli mektuplar ve Noel kartları var.
Leicestershire’deki Hinckley polis birliğinin komutanı Müfettiş Rich Ward, çiftin davasının “ciddiye alındı” dediğini söyledi.
Yetkili, bir şüphelinin Pazartesi günü bir taciz olayıyla ilgili olarak görüştüğünü ve soruşturmaların devam edeceğini söyledi.

    Sunday Express, polis veya yerel konseye 10 antisosyal davranış şikayetinin gönderilmesi halinde uygun bir soruşturma yapılması durumunda, Denise’nin desteklediği bir teklifte bulunmasını isteyen bir Fiona Yasası kampanyasına öncülük ediyor. Polis şikayetimizi halı altına çekerek “Yapabileceğimiz bir şey yok” diyerek, “Yürüyen bir felaket ve utanç verici beceriksizlik gösterdiklerini” söyledi.
38 yaşındaki Fiona, Ekim 2007’de arabasını ateşe atarak kendini ve 18 yaşındaki engelli kızı Frankie Hardwick’i öldürdü. 10 yıl cehennemde polise şikayet eden çift, haydut korkusu yüzünden ölümüne kadar sürüldü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.