Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fern Britton’un ameliyatı GP’nin emirleri idi

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:10

Description

Eski Bu Morning sunucusu 52, beden 22’den 2006’da gizlice takılan gruptan 12-14 kesildi. İki yıl sonra ameliyatı kamuoyuna duyurduğu anda sessiz kaldığı şu an açıklanıyor: “Sağlık sorunu Doktor öyle büyük geçti ki: “Seni bir grup için öne koyacağım,” dedi Fern.
“Bunu yapmak için muazzam sağlık kriterlerine uymanız gerekiyor. Bunun işe yarayacağını bilmiyordum. ”
Önümüzdeki Sky Arts programına, Virgin Virtuoso’ya: “Kilo vermeye çalışan herhangi bir kadın için, vücut görüntülerinin tümü kelimeler için çok yıkıcı. Sürekli işim için değil, büyüklüğüm için tarif edildi. 40-49 yaşları arasında “şişman, neşeli yayıncı” seçildim. Düşündüm ki: değiştirmek istiyorum, eğer şimdi değişmezsem asla istemezdim. Çalkantı dizleri olan yaşlı bir kadın olmak istemiyorum. ”
Televizyonda şef Phil Vickery’le evli olan gurme bandı ameliyatı geçirdiğinde dört kalabalığın Fern’i düşük kalorili çıtırdaymış Ryvita’yı ilanlarda tanıtmak için eleştirildi. Fakat kavga çerez şirketine söylememek için kararını savundu: “Gerekli olduğunu düşünmemiştim, çünkü Ryvita’yı diyet yardımı olarak satmıyordum.”

    Bu Morning’i geçen Temmuz’da 10 yıl sonra terk eden Fern için, eleştirmen, sunum yapan John Myatt’ı bir sonraki ayın programında şöyle uyarıyor: “Ben kendi başımın üstesinden gelmek için iki yılım olduğundan dolayı çok mutluydum. Bundan sonra hepsi o bir hile, o bir dolandırıcılık, o da o, o da o. Ama bir diyet veya egzersiz videosu sattığımı düşünen var mı, yoksa ondan para kazanmıştım, sizi temin ederim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.