Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ex-güreşçiye, 69, KOs hırsızları

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:15

Description

Bunun yerine, Outlaw olarak bilinen eski profesyonel bir güreşçi olan Bay Edwards’ın tabloları onlara çevirdiği zaman pazarlık etmediği bir maç var.
Jackie Pallo ve Mick McManus’ın eski bir düşmanı olan Edwards, evden dükkanlardan yürürken hırsızlar çarptığında geri döndü.
Doğu Avrupa’ya döndüğü düşünülen saldırganlar onu zorla yere çekti ve cebinden tırmık yapmaya başladı. Ancak Bay Edwards’ın çorba kutuları bulunan alışveriş çantasıyla vurduktan sonra boş ellerinden kaçtılar.
Polise yaptığı açıklamada şaka yaptığını söyledi: “İki domuz şüpheli arayın – birisi domates çorbası ve diğer mulligatawny” dedi.
Bay Edwards, 1960’lı yıllarda güreş yüzüğünün büyüsünü kazanırken televizyonda göründü. Kimliğini bir maskenin arkasına gizledi, dört kişilik Wild West temalı bir takımın bir parçasıydı.

    Hırsızların onu ikinci kez vurdular. On yıl önce iki saldırganı güreş hareketleri kullanarak savaştı ve bunlardan birini nefes borusunda vurdu.
En son saldırı, karanlığın ardında, Nottinghamshire’daki Newark’taki evinden bir dükkandan yiyecek almak için dışarı çıktığında gerçekleşti. Bir adam yaklaştı ve ikincisi sırtüstü yere atlamadan önce “para” bağırdı. Tekrar tekrar atıldı.
Bay Edwards şunları söyledi: “Ben güreş günlerimde daha kötü turşu içtim, bu yüzden kalkmak için zihin varlığını korudum. Alışverişi durdurup bağlantı kurdum.
“Birisi parkta olan heyecanı duymuş olmalı, çünkü” Neler oluyor “diye bağırdılar ve iki adam kaçtı.”

    Çürüklerden kaçan Bay Edwards, “Ben bu konuda endişelenmiyorum, daha kötüyüm. Beni endişelendiren şey, kendilerini savunmayı başaramayan birilerinin gelecek olmasıdır “dedi.
Polis, 20’lerin sonlarında veya 30’ların başında olduğuna inanılan erkekler için avlanıyor. Müfettiş Steve Cartwright: “O çok şanslı bir adam” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.