Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Evlilik yasaları, gelin İngiltere’den ayrılmaya zorlar

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:45

Description

Londra’nın kuzeyinde, Friern Barnet’in 18 yaşındaki Amber Aguilar, İngiltere’deki kariyerini seçmek zorunda kaldıktan sonra ya da Şilili kocasıyla yaşamaktan vazgeçti.
Yerinin Diego Andres Aguilar Quila, 19 yaşındayken öğrenci vizesinin süresi dolduktan sonra ayrılması gerektiğine karar verdi.
Birleşik Krallık’ta karısı ile yaşamak için ikisi de 21 yaşına gelene kadar vizesi reddedilecek.
Çift şimdi, davayı getiren Göçmenler İçin Ortak Konseyin yardımıyla Temyiz Mahkemesine gitmeyi planlıyor.
Amber şunları söyledi: “Ben yürek kırıldı. Diego olmadan yaşayamıyorum, ancak eğitimime başlamak istiyorum, böylece İngiltere’de dil öğretebilirim. ”
Dün Yüksek Mahkemede Christopher Jacobs, çift için danışman, Ev Sekreteri’nin bu davada istisna yapılmaması “mantıksız” olduğunu iddia etti.

    Ancak Bay Justice Burnett meydan okumayı reddetti. Evliliğin zorlanmadığını kabul etti ancak Ev Sekreteri, takdirini Diego’nun lehine kullanmamak konusunda mantıksız davranmadığını söyledi.
Yargıç, çiftin geçen yıl Kasım ayında düğününden beş gün sonra yürürlüğe giren “21’lerin altında” politikasının “şanssız kurbanları” olarak nitelendirildi.
JCWI, çiftin şimdi işsiz olduğunu ve refah sisteminin olmadığı Santiago’daki sıkışık bir evde yaşadığını söyledi.
Amber’in babası Rupert Jeffery (47 yaşında), Wembley Yüksek Teknoloji Enstitüsü Başkan Yardımcısı, “Hükümet, zorunlu evliliğin duygusal meselesini aşırı göçmen kanunlarını uygulamak için bir bahane olarak kullanıyor görünmektedir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.