Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Etkinlikler için en iyisi: Merkez Parcs

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:40

Description

HERKES merkezi Parcs, özellikle de hiç bulunmamış olanlar hakkında bir fikriniz var gibi görünüyor.
Dev bir tatil kampında kalma fikriyle alay etmek istedim.
Ama aslında, onu çok sevdim. Çocuklar daha da çok sevdi: Yedi yaşındaki kızı, sadece bir haftasonu orada olsak bile sahip olduğu en iyi tatil olduğunu söyledi ve hemen hemen her tür alerjiye alerjisi olan kocam tadını çıkarın, sunulan 100’den fazla artı etkinlikten birkaçını örnekleyerek harika zaman geçirdiğini itiraf edin.
Birleşik Krallık’taki dört Merkez Parcs’den biri olan Thetford’un yakınındaki Suffolk’taki Elveden Ormanı’ndaydık. 400 dönümlük arazide kurulu olan ve 978 villadan oluşuyor; oldukça basit olan bu oda, sauna, LCD TV’ler ve PS3’lü oyun odası ile süslü lüks arasında değişiyor.

    Bagajlarınızı boşalttığınızda otomobiller yasaklanıyor, bu nedenle hemen hemen herkes kiralık bisiklet sürüyor.
Bu biraz sahte bir çevre – bir çeşit vahşi ormanlık alan – banliyö konut kompleksi – ama yine de hoş ve son derece hırçın bir gençle bile yapacak bir şey için sıkışmaya meydan okuyorum.
Hayat, değerli restoran ve dükkanlar ile kayaklar, çarpıtmalar, sıcak havuzlar ve dalgalarla dolu kubbeli yüzme havuzuyla ünlü “meydan” etrafında dönüyor.
Bu parlak ücretsiz oyun alanlarının yanı sıra tek ücretsiz etkinliktir – ancak tecrübeli Center Parcers bana günde bir etkinliğe ihtiyacınız olduğunu söylüyor; çünkü yüzme havuzu ve bisiklet gibi çekici oyunlar var.

    Hayatta kalma uzmanı Rob Bevington’la bir çalı toplama oturumu örnekledik.
Hayvanları nasıl izleyeceğinizi ve bu ormanlık banliyösünün ortasında bir fındık dalında diş fırçası yapmayı öğrenmek biraz gerçeküstü oldu, ancak onun eşyalarını biliyordu ve kızım tam iki saat boyunca büyüledi.
Kapalı mekanlarda saç örgü, DJ-ing ve film yapımı ile daha geleneksel badminton ve futboldan başlayabilirsiniz.
Bu arada Aqua Sana spa’yı şaşırtıcı derecede görkemli buldum: Sonradan bir Bali buhar banyosu gibi bir şey yok

    tüm bu bisiklet ve sağlıklı aile eğlencelerinin zorlamaları.
Center Parcs’a gitmek biraz müzik festivaline veya tema parkına gitmek gibidir: konaklamayı daha keyifli hale getirecek hilelerle hızlanmadan önce ikinci bir ziyaret sürebilir.
Sıralardan kaçınmak için ne zaman geleceğiniz, vilinizi nasıl bulacağınız (haritalar ve işaretler acayip yetersiz ve haftasonun tek evlilik sürtüşmesine neden oldu) ve gitmeden önce çevrimiçi aktivitelerinize kaydolması gerektiği gerçeği gibi Hızlı kitap yapıyorlar.
Ucuz bir tatil değil, ancak yer hakkında kalite ve açık tutumun bir havası olduğu için sökük hissetmezsiniz.

    Temizleyiciler ekstra karyolası getirmek için bir sorun olmadığını söyledi, garson Farm memnuniyetle oğlum açık büfe yardımcı oldu ve kiralanan motosiklet iade, biz kilitler tutmak söylendi verdi.
Canavar bir dokunuştu: Kızım bisikletini her bağlarken logosuna özlemle iç çekiyor ve “Ne zaman tekrar gidebiliriz, anne?” Diye soruyor.
Dört kişilik bir aile için kış ayları 229 £ ‘dan başlar. Yazın bir hafta 745 £ ‘da başlıyor. Bkz. Www.centerparcs.co.uk

    DİĞER ETKİNLİĞE DAYALI TATİLLER
Orman Tatilleri, Ormancılık Komisyonu arazisi üzerinde beş site işletmektedir. Ağaç kabininde kalın – bazıları kendi ağaç evleri ile – ve midilli yürüyüşü, tırmanma veya lazer savaşını deneyin. Ağustos ayında haftalık £ 850’den. Bkz. Www.forestholidays.co.uk
Feather Down Farms, 21 İngiliz Çiftliğinde iyi bir yaşam tadı sunmaktadır. Büyük bir çadırın içinde uyuyun, ahşap yanan ocak ve tuvalet yıkama ile tamamlayın ve bisiklet, çiftlik turlarının ve balık tutmanın tadını çıkarın. Ağustosta haftalık £ 800 civarında olan fiyatlar Ağustos ayında. Bkz. Www.featherdown.co.uk

    Butlins, aile tatillerini mütevazı fiyatlarla sunarak kendisini yeniden keşfetti. Ağustos ayında fiyatlar iki yataklı bir daire için haftada 900 pounda başlar ve bir dizi etkinlik içerir. Bkz. Www.butlins.com

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.