Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dwight Yorke: Birleşik Devletlerde bir yıl daha kadın seçerdim

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:25

Description

İngiltere’ye geri dönmenin başlıca öncüsü, yarınki Yorke eski kulüpleri Manchester United ve Aston Villa arasındaki iki Carling Kupası finaline katılmak.
Fakat aynı zamanda “yaşlı adam” la görüşme, Sir Alex Ferguson’a yetişmeyi ve eğitimini futbol yönetimine adım atmaya çalışmaya devam etmeyi planlıyor.
Yorke’nin büyük hedeflerinden biri, Villa’ya patron olarak dönmek ve şimdiye kadar bu şansı verilirse bir sözü var.
“Oyuncularımdan hiçbir zaman evlenmesini söylemeyeceğim” dedi. “Kadınlara gelince, tek tavsiyem iki ya da üç tane olacak” diye güldü Gülüyor, ancak bir ayın sonunda Yorke’nin alçak gönüllülüğünün arkasında, sporcuların aldatmalar, evlilikler, boşanma hikayeleri hakim olan ilginç bir teori var. ve kariyerleri için çarpma etkileri.
Yorke, 38 yaşındaki United ve Villa’daki başarılı büyüleri saatlerce parti yaşam tarzı ile birleştirdi. Hedefler akıyordu ve kadınlar da vardı.

    Sonuçta, playboy imajı Yorke’nin dört yıllık United kariyerine erken bir son verdi, ancak pişmanlık duymuyor. Old Trafford’da bazı kadınları başka bir sezonda takas ederdi mi? Şans yok.
“Ben United’da bir yıl daha kadınları ve gece vazgeçer miydim? Bu beni mutlu eder mi? Bu beni bugünkü kişi miydiler? O kadar emin değilim “dedi.
“Gördüğün şey benimle ne elde ettiğin ve benim tarzım da buydu. Gece dışarı çıkmam ve kadınlar yüzünden United’da kısa zamanımı kesmiş olsam da, bu konuda hiçbir askıya almadım, bu beni mutlu etti. Bir şeyler kazanmak için Birleşik Devlete gittim ve bunu başardım.
“Fergie bir zamanlar evlenmemi söyledi. Sadece ona gülümsedi. Ne diyeceğim ben? ‘Pekala, patronum, beni bir kadın bulabilir misin?’ Sanırım kadınlarda biraz farklı zevklere sahibiz.

    “Daha önce evlenmeyi düşündüm. Harvey’den hemen sonra Katie Price’a [Ürdün] teklif ettim. Belki de bunun için doğru yol olduğunu düşündüm. Ancak, geriye dönüp baktığımda, şimdiye kadar yaptığım en büyük hataydı. Yapılması gereken gerçek bir şey olduğunu düşünüyorum – bir çocuğu olsun, evlenin – ama beni bir anlığına değiştiremeyecek ve hayatımın en büyüleyicisi olacaktı.
“Artık evlenecek miydim? Şans yok. Eski moda ilişki pencereden çıktı. İnsanlar artık evliliklerini kurtarmaya çalışmıyor; Boşanma şansı yakaladıklarında alıyorlar.
“İngiltere’ye geldiğimde evlenmek ve bir aileye başlamak gelenekti. Fakat o zamanlar 24 ve 25 yaşlarında evlenen oyuncuların dörtte üçü muhtemelen boşandı. Oyuncular sadece hayatlarının keyfini çıkarmalı ve zaman geldiğinde evlenmek için doğru olup olmadığını bileceklerdir.

    “Tek bir erkek olmak ve farklı kadınlara sahip olmak, daha çok evli olmak ve diğer tüm kadınları yanlarında görmek.
“Evlendiğinde, kandırıyorsan kötü gözüküyor. Eğer bekarsan, o zaman sadece hayatından zevk alıyorsun. Tiger Woods pozisyonunda kalmaktan çok benim görevime girmeyi tercih ederim, bana güvenin. “Evlilik asla bir Yorke konuşmasına katılmayacak olmasına rağmen, genç futbolcuların nasıl davranması gerektiği konusunda güçlü görüşlere sahipler ve bu konuda çok önemli olduğuna inanıyor. Hızlı kadınlar ve hatta daha hızlı arabalar için para sıçrama hakkını kazanmak.
York’ta Villa’da Ligi Kupası, üç Premier League şampiyonu olan Şampiyonlar Ligi ve Birleşmiş Milletler’de FA Kupası kazanan Yorke, “Soyunma odasında saygı kazanmak çok kolay değil, bu çok kolay” dedi. “Herkes dışarı gidebilir ve süslü araba ve süslü şeyleri alabilir. Villa’daki ilk arabam kulüp sponsorluğunda Montego’ydı. İlk gösterişli arabamın, BMW olduğu zaman 23 yaşındaydım. Lezzetli, ama o sırada sıradan bir takımdaydım ve en skorer olarak kaldım.

    “Hayatımda oyuncuların bana geri dönebilecekleri çok şey yaptık, fakat aynı zamanda çok şey elde ettim. Kupalar kazandım.
“Sunderland’da olduğum zaman, soyunma odasına baktım ve” Burada büyük bir şey kazandı kim? “Diye düşündüm. Soyunma odasında kimse gerçek bir kupa kazandı ve henüz hepsinin görüşleri yoktu ve gösterişli otomobiller vardı.
“Villa’ya geldiğimde, David Platt’ın basit bir arabası olduğunu hatırlıyorum, ancak İngiltere uluslararası bir kaptanıydı. Genç insanlara söylemek için hayat deneyimine sahip insanlara ihtiyacınız var, ‘Tamam, bunlara sahip olabilirsiniz, ancak önce yaptığım gibi bunun için çalışmak zorundasınız.’
Ayrılmaya hazırlanırken, ben Yorke’ye, kan götürü gözlerinden ve Trinidad karnavalından bahsetip yorumlamadığımı sorarım. “Elbette değil,” diye yanıtlıyor. “Sadece orada Beyonce’den bahsettiğinizden emin olun.”

    DWIGHT YORKE, Sky Sports’un yarınki Carling Cup finali canlı ve HD kapsamı için bir stüdyo uzmanı. Sky paketleri hakkında daha fazla bilgi için 08442410564 numaralı telefonu arayın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.