Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Daniel Craig’i Bond olarak izleyemiyorum, diyor Pierce Brosnan

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:25

Description

Aktör şunu itiraf ediyor: “Quantum Of Solace için Akademi senaristi var, adamlarım için açtım ve onları bıraktı. Ben onun yanına gitmedim. ”
Brosnan, kendisini çelik haline getirme ve sarışın Bond’u izlemeye yönelik girişimlerin ilahi müdahaleye bile yol açtığını açıklıyor.
“Uçakta izlemeyi denedim,” diyor, “ancak DVD bozuldu. Görevli geldi ve değiştirdi ve ikinci kez bozuldu, ben de düşündüm ki: ‘Tamam, Tanrılar bir şeyler söylüyor olmalı.’ Bu yüzden ona hiç yaklaşmadım. Düşündüm ki, “Uyuyan köpekler yalan olsun” dedim. ”
56 yaşındaki Brosnan, partinin 2004’te kaybedildiğini söyledi: “Bu hayal kırıklığı yaratıyordu. Şaşırtıcıydı. Ve şokta 24 saat sonra bilgiyi kabul ettim. ”
Eleştirmenler Craig’ten övgü alarak seriyi yeniden canlandırdı ve “zeytin gibi bir martini haline getirdi” ve Brosnan’ın 007 klasik yorumu üzerine daha fazla gölge yayınladığı için övgü aldı.

    Fakat aktör gençlik yenilgisine karşı hiç kin vermiyor gibi görünüyor. Rol için atıf yapıldığı bildirildiğinde, Craig bir ödül olayında Brosnan’a yaklaştı ve başkasını kabul ederse okula devam edip etmeyeceğini sordu. Craig, şunları söyledi: “İçecek kadar içkiyi çektikten sonra,” Bak, kartlarda değil ama olabilir “dedi. Eğer kartlarda olsaydı ne yapayım? ‘Ve Brosnan’ Git bakalım. Sadece bunun için git. Brosnan Craig’in performanslarını “çok iyi bir aktör” olarak nitelendirerek övüyor.
Bond’un en ünlü rolü, Bamberg’ün annesi Mia’da oldu! Şarkı söylemesi cılızdı, ancak coşkusu övdü. The Thomas Crown Affair’in bir devamı şu an geliştirme aşamasındadır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.