Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dam Busters yıldızı hak ediyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:00

Description

Ama geç Richard Todd’un akrabası olsaydım olabilirdim. Açıklanamayacağı üzere, aktörün adı, geçtiğimiz yıl ölen sinema endüstrisinin önde gelen üyelerinin Bafta şerefine bırakıldı. Todd’un, Wing Commander Guy Gibson’la oynadığı The Dam Busters adlı filminin günümüzde Gibson’un köpek Zencisi adı ile çoğunlukla film müzesinden silindiği Todd’un açık sözlü tahrişinin onaylanmamış olduğu ileri sürülmüştür. Kişisel olarak, bunun hassas ve kibar bir şey olduğunu düşünüyorum: Filmin öyküsünün ana gücünü pek değiştirmiyor. Fakat Todd, onun hakkında düşündüğü şeyleri söyleme hakkına sahiptir.
Bu ihmalin sebebi olmasaydı ne oldu? Bafta, ölmüş olan herkesi onurlandıramayacaklarını söylüyor ancak en büyük savaş sonrası film yıldızlarından birinin bulunması gerekiyordu. Politik olarak hatalı eski bir tampon belki sona erdi ama film tarihindeki yerini aldı.
Başka bir şey. Bundan nefret ederek yalnız mıyım, ayrıca Şereflendirilmiş bit, televizyonda yayınlanan Baftaş’ın sonuna sıkıştı; ana şovda yer almayacak kadar önemli görünmeyen bir liste var mı acaba? İlgili kişiler için moral bozucu olmalı.

    Programa bir kaç dakika daha bağlanın ve biraz saygı gösterin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.