Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cruz ve Bardem, Haiti okul sistemine beş yıllık bağış sözü verdiler

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:55

Description

İspanyol yıldızları Pazar günü Los Angeles’daki evinde yazar / yönetmen Paul Haggis’e katılırken (24 Haziran 10) hayır kurumları için Barış ve Adalet için ünlü kişiler tarafından Haiti için para toplama amaçlı brunch düzenledi.
Etkinlikte Cruz ve Bardem, Nicole Kidman, Charlize Theron, Maria Bello ve Gerard Butler dahil olmak üzere 100 konuk arasında olduklarını ve People dergisinin raporladığı Sheryl Crow tarafından bir performans gösterdiklerini bildirdi.
Brunch, Karayipler ülkesinin kurtarma çabası için 2,8 milyon £ kazandı – Cruz ve Bardem’in, okul sistemini yeniden inşa etmek için çalıştığı için ülkeyi destekleme sözü de dahil.
Haiti’de yıllardır hayır işleri yapan Haggis, okulları ve hastaneleri iyileştirmek ve yerli halka temiz içme suyuna erişimini sağlamak için geçen yıl bir grup arkadaşıyla Barış ve Adalet için Sanatçılar (09) kurdu.
Altıncı Küre Ödülleri’nde Haggis’e övgü alan Dokuz güzellik, aktrisin beş yıllık rehini, kırmızı halıyı Haiti’ye sürünerek yardım çalışanlarına yardım etmesi için övdü.
E’ye söyledi! Haberler, “Burada bulunmak, sinemayı kutlamak için çok şanslıyız … ancak Haiti’de yaşanan korkunç felaketten başka bir şey düşünmek mümkün değildir.
“Sevgili dostum Paul Haggis … şimdi oraya geliyor … İnsanları, Barış ve Adalet için Sanatçılar web sitesine bakmaya ve her şeyi yapmaya teşvik ediyorum, çünkü her şey önemlidir, her şey birileri için fark yaratacaktır. yoksa hayatı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.