Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cirque Du Soleil’in Varekai: Royal Albert Hall, Londra

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:10

Description

Gösterim, öyküyü o kadar çok yeniden tanımladı ki, enkarnasyonundan önce sirklerin aslanla dolandırıcılık ve sızdırmazlık dalgaları üzerine olduğunu unutmayı kolaylaştırdı.
Buna karşılık Cirque, kaleidoskopik kostümler, atmosferik müzik ve yaratıcı koreografi paketiyle sarmalanan olağanüstü insanlık ustaları için bir üne sahip. Bu onun eleştirmenleri olmadığı anlamına gelmiyor. İddialılığı, sıklıkla hüzünle haksız yere hantal palyaçolar ve şimdi formülsel bir kalite esasen eleştiriliyor ve doğru bir şekilde eleştiriliyor ancak her zaman şaşırtıcı derecede akıllı olan, istemsiz bir soluk alabilmeniz için en azından bir an var.
Geçerli gösteri olan Varekai, 2008’de ilk gösterime girdi ve büyük ölçüde değişmedi. Ünvanı romantik “her yerde” anlamına gelir ve “göçebe ruha saygı” olarak düşünülür ancak temelde yönetmen Dominic Champagne, labirentinden aşağıya yukarıya ve aşağıya götüren çelimsiz sürüngen yaratıkları giymiş sanatçılarla dolu bir yarı yağmur ormanı ortamı yaratmıştır. bambu andıran altın kutuplar.

    Hemen bir sürrealist kalite kurulur ve efsanevi Icarus’a düşer. Onun fantastik ormandaki daha sonra yeniden görünmesi, anlattığınız kadarıyla anlatı dizisi. Gerçekten de, Icarus’un hava performansıyla neredeyse bereketli zarafetle gerçekleştirilen bir netle başlayan bir dizi eylem var.
Bir sürü kertenkele benzeri akrobatlar, eşini arka planda baş döndürücü bir sırayla hareket ettirirken ayağının havada uzanmış bir adamla haşırken inanılmaz bir görüntü sunar. Diğer favoriler arasında, canlandırıcı Kazak dansı, ağzından ping pong toplarını patlatan bir hokkabaz ve bir kutbu üzerindeki tüm ağırlığını bir kutup üzerinde dengeleyerek başının üstünde bacaklarını kıvrılmaya devam eden bir hortumçu atıcı bulunuyor.

    Palyaçolar gelince, bir Seventies tarzı sihirbaz ve onun kayma sürgülü kadın asistanı anları var ama çok uzun süren parçalarının aksine kısa bir zaman aralığındalar. Gerçekten de, birkaç eylem, sanki Cirque daha yetenekli sanatçıları biraz fazla inceltiyor gibi biraz fazla çizilmiş görünüyor.
Ancak şov fantastik bir finale ihtiyaç duyarsa, oğlan iki dev devrimden kendilerini fırlatan ateşli akrobatların cesur bir görüntüsüyle, ortaklarının bileklerine veya iki büyük kanvas yelkenine iniş yapıyor. Elektrikli hissetmenizi bırakıyor – ve biraz daha önce olduğu gibi olmadığı için biraz pişman oluyor.
VERDİC 3/5
Varekai, 14 Şubat tarihine kadar Royal Albert Hall’da, 020 7589 8212’de

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.