Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ciğerler ve viski bana 100’ü vurmamda yardımcı oldu.

  • Listed: 4 Ekim 2017 17:35

Description

İki dünya savaşı yaşamış ve üç kez evlenmiş olan büyükanne büyükannesi, dün onun 100üncü doğum gününü kutuplaşmış bir sigara ve bir viski ile kutladı.
Sekiz çocuk, 27 torun, 55 büyük torunu ve 12 büyük torunu olan Bayan Gobey hala tombala seviyor ve ağız organını çalmaktadır.
70’li yıllarına kadar hala bir motosiklet kullanıyordu ve uzun ömürlerini suçlu zevklere bırakıyordu.
Yerel Labor kulübünde 50 aile ve arkadaşıyla 100. doğum günü partisinde, diğer sigara içenlerle sinsi bir roll-up sigarası için dışarı kayarak şan ve dans etmeyi bıraktı.
St Peter’den Cheltenham’dan Bayan Gobey, “Ben her zaman hayattan zevk almaya çalıştım. Bence, yapmak istediğiniz şeyleri yapmak ve işlerin sizi alt etmesini önlemek önemlidir.

    “Sigara içimlerimi, bir damla viski ve Guinness’i seviyorum ve yine de kayganlaştırma oynamayı seviyorum. Belki de bu kadar uzun süre yaşadığımın bir parçası.
“Elimden geldiğince devam edeceğim. Ben kaykay ekibinin kaptanıyım ve oynamaya devam etmek istiyorum. Yaşam tarzım şimdiye kadar bana herhangi bir zarar vermedi. Kural kitabını takip etmediğimi söyleyebilirim, ancak şu anda değiştirmek zorunda değilim. “Bayan Gobey, Kral Edward VII’nin öldüğü 1910 yılında Apperley, Glos’da dünyaya geldi.
Ailesini yetiştirmenin yanı sıra temizlikçi ve aşçı olarak çalıştı. 66 yaşındaki oğlu Bob Fisher, “Bizden daha hızlı sigara içiyor ve hala bir içkiyi seviyor” dedi.
Bayan Gobey, “Bunu 100’e çıkaracağımı hiç düşünmemiştim. Oldukça şaşırdım” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.