Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Carling Kupası yarı finalleri hava şartlarından dolayı kapalı

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:05

Description

Blackburn’ün dün sabah Aston Villa’yla çatışması durduruldu ve kar ve dondurucu sıcaklıklar Kuzeybatıya kaos getirdiğinden bu gece Manchester derbisinde gecikme çok uzun sürmedi.
Şehir ve United hızlı bir şekilde yeni bir tarih düzenledi. Manchester Stadyumu Stadyumundaki ilk ayağı, 19 Ocak Salı günü (orijinal ikinci ayak tarihi) gerçekleşecek ve bu ikinci etap 27 Ocak Çarşamba günü geri verilecek.
Her iki kulüp de haftalık haftasonu fikstürlerini 26 Ocak’ta durdurdu. United, evde Hull oynamak ve City’i Stoke’la gezmek üzere geldi.
United 24 Ocak’ta oynayacakları Hull maçını oynuyorlar, çünkü her iki kulüpte de FA Cup’ın çıkışlarından sonra serbest bir Cumartesi var. Blackburn ve Villa yeni ilk ayak tarihlerini henüz teyit etmedi ancak Blackburn, önümüzdeki Pazartesi günü City’de bir Premier League maçı yapacağı için önümüzdeki Perşembe günü olabilir.

    Her iki sahne de oynanabilirdi ancak yollardaki kaos, polisin seçim hakkı kalmadığı anlamına geliyordu.
City, “Pek çokları erken ayrılmak zorunda kalacak 900 personeli yanı sıra 47.000 hayranın tehlikede olacağı yarın için sorumsuz olacak” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.