Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Capello: Kapı hala Wayne Köprüsü için açık

  • Listed: 9 Ekim 2017 15:05

Description

İngiltere dün sabah, uluslararası kariyerine son vermek istediğini fark ettikten sonra Köprü ile temasa geçti, fakat çeşitli görüşmeler sırasında zihnini değiştiremedi.
Bunun yerine Bridge, John Terry’nin Bridge’in eski ortağı Vanessa Perroncel ile evlilik dışı bir ilişkisi olduğunu gösteren açıklamaları takiben, Capello’nun kadrosundaki görevinin “savunulamaz ve potansiyel olarak bölücü” olduğunu iddia ederek sağlam durdu.
Capello şunları söyledi: “Beni şaşırttı, ancak kararına saygı duyuyorum. Kapı daima onun için açıktır. Zamanımız var, ekibime Güney Afrika’ya karar verene kadar hala üç ay var. Umarım Wayne Köprüsü Dünya Kupasında bizde olur, fakat kararına saygı duyarım. ”
Capello, Terry’nin halefi Rio Ferdinand’ın Çarşamba günü Mısır’a karşı bir sırt sakatlığı ile karşı karşıya kalması durumunda da yedek kaptanını değiştirmesi gerekiyordu. Steven Gerrard’ın kol bandını alması bekleniyor.

    İngiltere Köprü, yanlış bir karar verdi inanıyoruz ama skandal kamuya açıldı bu yana tam olarak nasıl hissettiğini bilmiyorum dikkat de vardır.
Hareket, Capello tarafından kaptan tarafından bu ayın başlarında kişisel hayatıyla ilgili bir dizi iddianın ardından kapatılan Terry’ye karşı direndi. Chelsea kaptanı Terry’nin Bridge’in kararı şimdi bir intikam eylemi ile alındığına ve Bridge’nin İngiltere’de Pazar günü yapılan kararla yüz yüze görüşme fırsatını şişelediğine inanılıyor.
Köprü’den yapılan açıklamada, “İngiltere ekibindeki görevim hakkında son haftalardaki olaylar ve olaylar ışığında çok uzun ve zor düşündüm” dedi. “İngiltere için oynamak her zaman bir onurdur. Bununla birlikte, dikkatli bir düşünceyle takımdaki pozisyonumun artık savunulamaz ve potansiyel olarak bölücü olduğuna inanıyorum.

    “Ne yazık ki bu nedenle ekibin uğruna uğraşıyorum ve kaçınılmaz dikkat dağıtıcı şeylerden kaçınmak için kendimi seçime yöneltmemeye karar verdim.
“Bugün bu kararı yönetime bildirdim. Takımın Güney Afrika’da en iyi takım olmasını dilerim. ”
Köprüye yakın kaynaklar, hizmetlerini geri çekilmek istemediğini, ancak imkânsız bir konumda olduğunu hissettiğini söyledi.
Karar, köprünün eski en iyi arkadaşı Terry ile hâlâ acı çektiğini ve Manchester City Stamford’a seyahat ederken tawdry destanının çözülmesinden bu yana çifte ilk kez yüz yüze geldiğinde herhangi bir samimiyet veya el sıkışma ihtimalinin az olacağını gösteriyor Yarın köprü.

    Capello, Pazar günü Carling Kupası finalini izlemeden önce Chelsea’de olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.