Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cameron’un harcama kesintileri çağrısı

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:00

Description

Başbakan, Salı günü resmi rakamların önüne geçerek büyümeye dönüşünü beklediği İngiltere’nin durgunluk döneminden geldiğine “emin” olduğunu söyledi.
Ancak harcama oranının çok hızlı bir şekilde düşürülmesinin “kırılgan” iyileşmeyi riske atacağına dair uluslararası bir anlaşma var dedi.
Bay Brown, Tory lideri David Cameron tarafından, kamu harcamalarını düşürme sözü vermemekle hükümetin İngiltere’nin ekonomik çıkarlarından önce “çıplak siyasi hesaplama” koyduğuna dair iddialara yanıt verdi.
David Cameron, resmi istatistiklerin Salı günü İngiltere’nin resesyona girmediğini doğrulaması “iyi haber” dedi.
Ancak bunun, İngiltere’nin £ 6,000 / saniye ödünç vermesi uyarısında bulunarak 178 milyar £ bütçe açığına karşı acele bir adım atmadan hiçbir şey ifade etmeyeceğini söyledi.
Genel seçim öncesi çatışmalar yoğunlaştıkça, Başbakan Bay Cameron’u dünyanın geri kalanına ekonomik politika ile ilgili adım atmakla suçladı.
Muhafazakârlar, Şansölye Alistair Darling’i, kayıt açığını azaltmaya başlamak için tasarruf bulmak yerine, PBR’deki devlet harcamalarında% 2’lik bir reel artış planladığı için eleştirdiler.
Ancak Başbakan, Cameron’a doğrudan müdahale ederek, “Uyarıyı çok hızlı bir şekilde geri çekerseniz, iyileşmeyi riske attığınızda bir süre risk altına alırsınız.
“İş dünyasında ve ülkenin geri kalanında, bu uyaranı çok hızlı bir şekilde geri çekerseniz, işleri risk altına alıyorsunuz, iyileşme riskiniz var, küçük işletmeler ve varlıklarını riske ediyorsunuz ve hizmetleri de riske atıyorsunuz” diye bir görüş birliği var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.