Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cameron, ‘harcama yemekleri’ satırında

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:35

Description

Tory lideri Daily Mirror, Malezyalılar, bir Mint Aero, Galaksi ve Karamel bar da dahil olmak üzere tatlı muamelelerinin maliyetini Avam’ın harcamalarına koydu.
Atıştırmalıklar, Bay Cameron’un milletvekilleri ve çalışanlarına yönelik ofis ekipmanı, malzeme ve hizmetleri için ödeme yapan idari ve ofis yardımı kapsamında talep edildi.
Hiçbir iddia, milletvekillerinin “kendi ana işyerinden uzakta çalışan stajyerlere, gönüllülere ya da daimi çalışanlara yemek ve geçim” için fatura düzenlemelerine izin verdiği için harcama kurallarını ortadan kaldırmaz.
Gazetenin verdiği makbuzlar arasında, 40p Nane Aero, 26 Mayıs’ta “Sığır 3.80”, 28 Mayıs’ta “Veg £ 2” ile 45p Galaxy için alındı.
29 Mayıs’ta Bay Cameron’un personeli tarafından 40 p paket Maltesers “Veg £ 1.70, Fransız kızartması 50p ve Sebzeler 45p” satın alındı.
Sebzeli ve sığır eti sandviçleri 17 ve 24 Haziran tarihleri ​​arasında gönüllüleri tarafından her biri £ 2 karşılığında satın alındı.
Seyahat masrafları, haftalık Londra Travelcards’ı £ 25.80, Westminster’deki Tory liderini karşılamak için Londra’nın güneyindeki Clapham’dan gelen £ 25.20 taksi ücretini içeriyordu.
Bir Tory sözcüsü şöyle dedi: “Bütün bu iddialar, Muhafazakâr Parti web sitesinde yayınlandı ve kamuya açık bir meseleydi.
“Bir sandviç, içki ve çikolata bar gibi çeşitli hafif öğle yemekleri için seçim ofisindeki gönüllülere toplam 18.30 sterlin tazminat ödeniyordu: Taksi, David ile birlikte çok erken bir saatte halka açık olan kadın bir personel üyesi için ulaşım mevcut değildi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.