Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Büyük harcayıcılar Şehir büyük kayıplar bildirdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:30

Description

Göz sulanan figür, İngiliz futbol tarihindeki en büyük yıllık kaybı temsil ediyor ve Eylül 2008’de Eastlands kıyafetini Thaksin Shinawatra’dan satın aldığı için Sheikh Mansour’un verdiği büyük paraları vurguluyor.
Rakamlar 31 Mayıs 2009’a kadar devam ederken, geçen yaz transfer işlemlerini hesaba katmıyorlar. Ancak, City, Brezilya süper yıldızı Robinho’yu kulübe 32.5 milyon avroya çıkarmak için İngiliz transfer rekorunu kırdığı bir önceki yıldayı içeriyor.
Shay Given ve Craig Bellamy, 12 ay önce katılan üst düzey oyuncuların arasında yer alırken, başka bir Brezilyalı Jo da ödülünü Everton’a verdiler.
O zamandan beri, yönetici Mark Hughes işini kaybetti ve yerini Roberto Mancini aldı.
Belediye başı mali ve idari görevlisi Graham Wallace şunları söyledi: “Finansal sonuçlar, yönetim kurulu ve sahiplerimizin gelecekte sürdürülebilir bir iş yaratması için uzun vadeli planlamanın ve yatırımın sonucunda kulüpte hızlı bir değişim dönemi olduğunu gösteriyor.
“Biz her zaman bu dönüşümün birkaç yıl süreceğini ve bu rakamların bunu yansıttığını söyledik.”
Normal bir iş düzeyinde, büyüme alanları olmuştur.
Ciro altı oranında artarak 87 milyon pound, katılım miktarı bir önceki sezonda ortalama 42.890’a yükseldi ve bilet satış gelirleri başta genişletilmiş UEFA Kupası’nın etkisiyle 1.8 milyon pound yükseldi.
UEFA Kupası performansının bir sonucu olarak televizyon gelirleri% 12 artışla £ 48.3million’a yükseldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.