Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Büyük dondurucu miras çukurları mirası

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:40

Description

Taşımacılık Sekreteri Lord Adonis, kışlık hava koşullarında stokları korumak için kumlanmanın geçtiğimiz hafta bu saatlerin yarısına kadar kesilmesi gerektiğini açıkladı.
Yerel konseyler, buzun normal sayıdaki çukurluklara neden olduğunu ve bazı tahmini onarım faturalarının milyonlarca dolaştıklarını söylediği için bu duyuru geldi.
Lord Adonis, önemli yolların kışın geri kalanında açık tutulabileceğini “sert bir güvence” vermek için küçümseyerek indirimler yapılması gerektiğini söyledi.
“Bu önemli yolları açık tutmak için sürdürülebilir bir tuz tahsisi rejiminin şart olması zorunludur.
“Eğer kararlı bir şekilde davranmazsak, rezervler hızlı bir şekilde tükenecek ve donma devam ederse önemli yollar kapanma riski altında olacaktır.”
Yerel yetkililer, buz nedeniyle meydana gelen yol onarımlarını onları bütçeden sarmal hale getirebileceği konusunda uyardığı için talep geldi.
Kuzeybatı Londra’daki Tırmanma Konseyi, mühendislerin dondurmanın nihayet çözülmesiyle 2 milyon £ ‘lık tamirat tasarladığını ve geçen yılın Şubat ayında soğuk haddelenmiş çelik üretiminin iki katı olduğunu tahmin ettiğini belirtti.
Buckinghamshire Belediyesi, her zamanki dokuz takımın üstünde altı ekstra tamir çetesi için haftada 18.000 Pound ekstra para ödüyor ve bir sözcü, yol bakımı için 1,2 milyon pound tahsisatında “bütçenin çoktan üzerinde” olduğunu açıkladı.
Ulaştırma Bakanlığı’nın bir sözcüsü sözlerini şöyle sürdürdü: “Yerel yetkililerin düzenli ve iyi idare edilen bakım sistemini uygulamalarını istiyoruz – onarımların acil ve masraflı hale gelene kadar bozulmaması için değil.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.