Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brown seçim stratejisini planlıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:20

Description

Başbakan, düzenli olarak haftalık olan 10 numaralı toplantı sonrasında, yetkililerin bulunmadığı özel bir Bakanlar Kurulu toplantısına başkanlık edecek.
Onların yaklaşımını, “zor kazanılan ekonomik toparlanmanın” zafer için bir platform sağlayacağına dair Pazartesi gecesi Westminster’deki Parlamento İşçi Partisi (PLP) toplantısında başlatmaya başladı.
Brown, geçen hafta başarısız darbe girişimi sonrasında liderlik tarzı konusundaki endişeleri ele aldı ve bazı bakanlar dondurulduğundan şikayet ettikten sonra daha kolejli bir yaklaşım sözü verdi.
Toplantıya, “Ben bir takım değilim, ben bir takımım,” dedi.
Toplantıda, ne Geoff Hoon’un liderliğinde gizli oy gerektirecek bir mektup yazan Patricia Hewitt, eski bakanlardan iki bakan hazır bulundu. Ancak Brown’la ilgili iki önde gelen tezgah eleştirmeni Charles Clarke ve Barry Sheerman vardı, ne de konuştu.
Yardımcılar konuşan tüm o arka çamurlukcuların Bay Brown’u devirme girişimi “oybirliği ile kızdı” dedi. Ancak toplantıda genel olarak destekleyici bir havaya rağmen, üst düzey bir arka plan tezgahı olan David Winnick’in, Bay Brown’un liderliğinde bir “sorun” olduğunu söylemek için konuştuğu anlaşılıyor.
Başbakan’ın partiyi genel seçime alacağını ve darbeyi verimsiz olarak nitelendirdiğini kabul ederken, elinden gelenin en iyisini yapmaya rağmen Brown’un seçmenleri kazanamadığını söyledi. O, İşçi Partisi’nin son 12 ila 18 ay boyunca sandıkta izlediğini ve son 13 yılın başarılarını zayıflatacak bir Tory hükümetine izin verebileceklerini ortaya koyduğunu söyledi.
Bu endişeler, The Times için yapılan Populus anketinde kaydedildi. Bu sayı, Muhafazakârların geçtiğimiz haftanın karışıklığını takiben, geçen Eylül’den bu yana en büyük olan 13 sayıya yükselmelerine neden oldu.
Başbakan, sadece Tuz Sendikası’ndan yardım istediğini ve tuz mayınlarına gönderilecek bir veya iki aday düşünebileceğini şaka eden, yaşananlara sadece örtülü bir referans yaptı. Kahkahalar için, PLP genel başkanı Tony Lloyd’un kimin gönderileceğini seçmek için gizli bir oyla aday gösterileceğini de ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.