Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brian McDermott sınav için hazır

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:45

Description

Başkan John Madejski de dahil olmak üzere randevusunun titrendiği herkese ve Steve Coppell’in gün dönümü için özlem duyan hayranlara, bu gece FA Cup’ın Anfield’deki üçüncü karşılaşması hayati bir delil niteliği taşıyor.
Bekçi rolüne dört oyun atan McDermott, bu geceki testin bir
Özgeçmişinin cezalandırılması.
İlk avı oyunlarında Liverpool’a iki kere daha karşı çıkmak talihsiz sayılabilir, ancak cam dolu bir tüccar olarak onu kavrayacak bir fırsat olarak görmeyi tercih eder.
Anfield’da kazanmak, onu tam zamanlı olarak görevden alıp alamayacağını sorduğunda, McDermott olağanüstü hafifleme ile “Sanırım yardımcı olacak” dedi.
Anfield Liverpool, 11 gün önce Simon Church’ın golü Steven Gerrard tarafından iptal edildiğinde karşılaştığı taraftan çok daha tehlikeli olacak.

    Ancak McDermott, Rafa Benitez’in yanını yakından gördüğünde, ayak parmağının ayakta durması ve darbeler ticaretinin yolunun sert olduğunu düşünüyor. “Bunu yapabilirsek, ilk oyunda yaptığımız gibi, bunun bizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz” dedi. “Skor yapabilirsek desteklerini biraz susturabiliriz.
“Bayanlara çarpı sokmamız gerektiğini vurguladım, vuruşlarımızı atın. Geri dönüp geçip,
yarışırlar. Onların her dakikasından keyif almalarını istiyorum ve pişmanlıklar ile geri dönmelerini istemiyorum “dedi.
Gerçekte, Başkan Madejski’nin gelişim görmek istediği lig ve küme düşme bölgesinin sadece bir yerinde olan ekip ile Coppell’in adı hayranlar tarafından söylenmeye devam ediyor. McDermott ekledi:

    “Onları anlıyorum, çünkü burada muhteşem bir yönetici idi. Ancak yapabileceğim hiçbir şey yok. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.