Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Brendan Sel: Küme düşme rolü

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:50

Description

Owen Coyle yönetimindeki savunan şampiyonlara karşı finale yükselme, olası promosyonlar ve ev galibiyet günlerinden sonra, Yasalar kulüp Premier Lig’de tutmakla suçlanıyor.
Ancak, sonrasında hiç mutlu olmasa da, Tufan, Kanunların Şampiyona deneyimini iki buçuk yıllık sözleşme yapma şansının bir parçası olarak ortaya koyduğunu açıkladı.
“Yabancı bir yönetici ya da çarpıcı bir Premier League müdürü istihdam edebilirdik ve eğer aşağıya inersek giderdi” dedi. “Bu Burnley’de işe yaramayacaktı ve bu düşüncemizin bir parçasıydı. Yöneticileri altı ayda bir değiştirmek zorunda kalmak istemiyoruz. Bu istikrar, süreklilik ile ilgili. Orta vadeli bir plana sahip olarak oyuncuların en iyisini elde edersiniz. Bunu, karışımı bir parçası olarak çok düşünüyoruz. ”

    Sadece bir ay önce Kanunlar şampiyonluk tarafında ayrılmıştı Hayır, hiç kimse bunu düşünüyordu ve bunu düşünmek haklı olacaktı. “Bu inanılmaz bir yolculuk. Bu hafta sonu Baykuşlarla Barnsley’de olabilirdim, ancak şimdi Old Trafford’a gidiyorum. Ben yeni bir oyuncağı olan bir çocuk gibiyim. Hillsborough’tan ayrıldıktan sonra en düşük alışkanlığımdaydım ama şimdi tekrar esinlenerek hissediyorum “dedi.
“Buraya müdür olma şansı verilmekten onur duyuyoruz. Burası benim için kulüp, kulübe her şeyi, kan, ter ve gözyaşı vereceğim. Benim için yeni bir dönem. Her zaman bir soru işareti olacak, ancak yalnızca zaman gösterecek ve eminim ki işler olumlu bir şekilde gelişecektir. “Kanunlar oyun kariyerine kulüpte başlamış ve” eve döndüğü “konusunda ısrar etmişti.

    Yeni rejimle yerel bağları daha da güçlendirmek için Sheffield Çarşamba günü kazanma ihtimali olmayan dokuz oyundan sonra onları bırakma bölgesinde bıraktı. Şimdi Premier League yönetim ilkini yapıyor. Sonuçlar, Noel’den önce daha iyi olsaydı, Sir Alex Ferguson Yasaları ile boynuzları kilitlemek için yarın Old Trafford’a giderek Oakwell’deki Barnsley’den atlamaya çalışıyordur.
Dedi ki: “Bunu hayal edebiliyor muydum? Coyle’un sürpriz kararı ile hala hayranlarına sarılan Bolton’a uzun zamandır hizmet eden Graham Alexander, Russ Wilcox’un Laws ‘ın yardımcısı olarak katılmasının yanı sıra oyuncu-teknik direktör rolünde terfi etti. Konuyla ilgili görüşülen 20 aday ve Burnley, Kanunların, sadece tazminat seviyesi üzerinde yapılan bir anlaşmazlığın, kulübün Doncaster müdürü Sean O’Driscoll’a gitmesini engellediğine ilişkin önerilere rağmen “oybirliği ile ilk tercihi” olduğunu ısrarla vurguladı.

    Yasalar, atanması için çok çalışmak zorundaydı – O’Driscoll hâlâ görüşmeler devam ederken Manchester yakınlarında bir otelde bulunan biri olmak üzere toplam üç röportaj. O, Coyle tarafından uzlaşmaz biçimde geliştirilen ve Nottingham Ormanı’nda oynarken Brian Clough tarafından Yasalar tarafından topraklara dövülerek atılan, futbolu geçen bir markaya devam etme sözü veriyor.
Clough, mezarında dönecek, ancak deleitte ve Touche muhasebecileri tarafından kimlik bilgilerine verildikten sonra, onun koruyucularından birinin şansını kaçırmamak için. Burnley kurulu, son üç yılda Şampiyonanın en iyi menajeri olan pound for pound’ın kim olduğuna ilişkin soruşturma başlatma gereksinimini hissetti. Ve Hillsborough’un bütçelerinin sıkı sınırlamaları altında Yasaların kazanımlarını onu masanın üstünde tuttuğunu keşfettiler.

    Yasalar şunları söyledi: “Clough’ın ne yapacağını bilmiyorum. Eminim onunla bir ilgisi olmazdı. Deloittes’i duyduğunu sanmıyorum. Onların doğru insana sahip olduklarını hissetmeleri önemlidir ve en azından durum incelemelerini yaptıklarını gösterir. Ne yazık ki, bugünlerde para, kötülüğün köküdür. ”
Kuşkusuz, eksikliği Coyle’un algılanan haksızlığının kalbinde olmuştur. Yasalara sınırlı bir savaş sandığı verilecek ve görüşmelerde hedefler tartışıldı. Flood, “Kredi ücretleriyle ya da transfer ücretleriyle olsun, üç ya da dört oyuncu kadroyu genişletmeye hazırız” dedi.

    Ancak Coyle, sezonun başında Portsmouth’dan ödünç alan Bolton’da David Nugent’i isteyen 24 yaşında bir oyuncu kaybedebilir. Nugent, 15 Premier Lig maçında üç gol attı ve Pompey tarafından 3million değerlendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.