Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bradshaw lisans ücreti soruyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:55

Description

Yetkili, 3,6 milyar sterlinlik uzlaşmaya ilişkin geniş çaplı bir tartışmaya sahip olmanın “iyi bir nedeni” vardı ve BBC için “en iyi fonlama mekanizması” olarak uzun vadede devam etmesi gerektiğini söyledi.
Bu, kuruluşun büyüklüğünü ve yıllık lisans ücretinin boyutunu ve geleceğini de içerecektir.
Bay Bradshaw, Sunday Live on Sky News’a verdiği demeçte: “BBC, ‘Bakın, sahip olduğumuz tüm paraya ihtiyacımız yok, biraz geri arın’ diyerek herhangi bir zamanda özgürdür.
“Ancak lisans ücreti ayarlandığı yıllardaki siyasi partilerin böyle bir yorum yapmadığı çok önemli çünkü BBC’nin bağımsızlığının çok ciddi bir ihlali olacak.
“BBC’nin ne kadar büyük olmasına, lisans ücretinin ne kadar büyük olması gerektiğine ilişkin olarak, devlette bulunursak bir sonraki lisans ücreti ödemeye başlarken bir tartışma yapmak için iyi bir neden var” diye düşünüyorum. , en iyi fonlama mekanizması olarak uzun vadede bir lisans ücreti almaya devam etsek bile.
“Bunlar tartışma konuları olmaya bağlıdır, bu tartışmamızın olması önemlidir ve kamuoyu bu tartışmaya dahil olması önemlidir çünkü sonunda bu hizmeti ödeyen ve programları tüketen insanlar onlar” dır.
Bay Bradshaw, BBC 6 Müzik ve Asya Ağı’nın dijital istasyonlarını kapatabileceği öngörülen BBC kesintileri hakkındaki sıraya girmeyi reddetti.
O, 6 Müzik’i hiç dinlemediğini ancak istasyonun geleceğinin BBC’nin karar vermesinin bir meselesi olduğunu söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.