Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boy George: Hapishane okulda olmak gibi bir şeydi

  • Listed: 3 Ekim 2017 03:15

Description

Eski Kültür Kulübü yıldızı Pentonville cezaevinden Mayıs ayında geçen ay bir kira çocukuna saldırmak ve yanlışlıkla hapsetmekten 15 ay hapis cezasına çarptırıldıktan sonra erken tahliye edildi.
Hapishane hayatının iniş çıkışlarını ve korkularını meşgul ederek nasıl ele aldığını anlatıyor.
“Herkes benim adıma bağırarak ya da Karma Chameleon’u söyleyerek hücuma götürülürken korkutucu bir an vardı, bu gerçeküstü oldu” diye hatırlıyor.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
“Altı gün sonra, Suffolk’taki bir kategori B hapishanesine transfer oldum. Her nasılsa başa çıkmanın bir yolunu buldum. İç karartıcı bir şekilde çok tehlikeli bir beyaz kıyafet giymek zorunda kaldım, keyif aldım mutfakta bir aşçı olarak çalışmaya başlandım.
“Bunun kabus olacağını varsayıyordum ama insanlar iyiydi. ‘Ah Tanrım, bana ne oldu’ diye düşündüğümde bir kaç gün vardı, ama genelde insanlar bana çok hoş davrandılar. Şaşırmıştım.

    “Pek çok bakımdan, okulda olmak gibi bir şeydi. Arkadaş oldum, sıkıldım, çok kitap okudum ve ileride düşünmek ve plan yapmak için çok zamanım oldu. ”
Cümlenin üzerinden sadece dört ay geçtikten sonra, şarkıcıya iyi davranışlar için erken serbest bırakıldı ancak ilk önce özgürce hayata döndüğü hakkındaki karışık duyguların olduğunu itiraf etti.
“Ben kurumsallaşmış olurdum. Hapishanede güvende hissettim. Benim bir profilim var, bu yüzden çıktığımda uğraşmam gereken şeyler hakkında endişeleniyorum “diyor.
“İçerdeki herkes bana hapishaneyi hatırlamayacağımı söyledi. Onlara inanmadım ama haklıydı. ”
Yaklaşık bir yıl geçtikten sonra, 48 yaşındaki bir oyuncu İngiltere turunu tamamlarken ve Amazing Grace başlıklı 10 yıllık yeni single’ını yayınlarken nihayet dünyayla yüzleşmeye hazır görünüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.