Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bolton dört geçmiş Lincoln

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:35

Description

Moses Swaibu’nun kendi hedefi ve Chung-Yong Lee’nin ince grev saniye sonra Bolton Wanderers’u Gary Cahill ve Mark Davies’in geç kalması beklenen dördüncü turda kazandı.
Ancak eğer Reebok Stadyumundaki Megson tutkunlarının istediği buysa, hoş geldiniz demektir. Uzun süreler boyunca Wanderers oyuncularının hafta ortası eksiltmeye gösterdiği tek tepki daha da kötüydü.
Maç programında art arda ‘karar’ olarak anılandan sonra Megson’da yas yoktu.
Alan Curbishley’nin kulüple görüşmeler yapması planlanan Burnley’nin Owen Coyle başkanı Phil Gartside’ın seçimi.
Fakat ikisi de daha iyi sonuç verebilir, özellikle de az miktarda nakit para karşılığında?
Maçın büyük bir kısmı için Lincoln Bolton’la eşleşti. Lig merdivenindeki 72’lik fark, Swaibu’nun talihsizliğine kadar ortaya çıkmadı.

    Bol dokunuşa ihtiyaç duyan ve kendinden emin görünmeyen Bolton oyuncuları vardı. Ve bekçi müdürü Chris Evans, ağır zayıflamış bir bahanenin arkasında saklanamadı.
Salı günü Hull ile çekilmesinin ikamesi devenin sırtını kıran saman olarak yer değiştiren Ivan Klasnic, onur verici bir istisnaydı ve Bolton’u neredeyse önüne geçti.
Matthew Saunders, daha sonra Gary Cahill, Premier Ligi hedefi olan Lincoln kaleci Rob Burch’i topa vurduktan sonra hattını temizledi. Fakat onların sözde üstünlüğü toplamı buydu.
Lincoln patronu Chris Sutton, Alan Shearer ile SAS’ın yarısı Blackburn’taki Reebok Stadyumundan 10 kilometre uzakta bir isim yaptı.

    İlk yönetim rolünde, 92 lig takımının 90’ından daha azını kaybederken daha çok SOS var.
İlk yarıda biraz ileri gidiyorlardı. Chris Herd, Ali Al-Habsi’nin avuç içlerine yalnızca tek bir çabayla gol attı, ancak ya arkadan sıkıntı çekti.
Megson Bolton’u geldiğinde olduğundan daha iyi bir durumda bıraktığını iddia etti. Gerçekten mi? Geriye kalan şey buysa, epik orantıların karmakarışıklığı olmalı.
Bir müdahaleye ihtiyaçları vardı ve ilahi olmadığı halde Musa geldi.
Talihsiz Swaibu, Matt Taylor’un zararsız geçmişi Burch’u yeniden başlattıktan dört dakika sonra çevirdi. Yoldan çıkabilmek için 20 yaşındaki çok az kişi vardı.

    Saniyeler sonra, klasik pasından Premier’in ligdeki kalitesinin tek oyuncusu olan Lee’nin en güçlü köşesinde oyuna girdi.
Çok haklıydı, ancak Wanderers’ın o zamana kadar kederli gösterisi göz önüne alındığında, onu almaktan mutluluk duyuyorlardı. Al Habsi Palm’ın Herd’un saptırdığı çaba harcamasına rağmen, Coyle’un adı Bolton’un sinirleri hafifledikçe seyrek nüfuslu terastan geldi.
Klasnic yine muhtemelen onu Arsenal’deki Çarşamba günkü lig maçında kurtarmak için Johan Elmander’in yerini aldı. Megson’ın en pahalı imzalamasının, şimdiye kadar uyum sağlayacağını göstermek için çok az şey yaptı.
Cahill evdeki Davies haçını, orta saha oyuncusu bir gol yakalamadan başını salladı – kağıt üzerinde ikna edici, ancak sahada düşünmek için bol bol.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.