Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boateng, Portsmouth’un Coventry’ye karşı kızdırmasını engelliyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:10

Description

Tanıdık Pompey Chimes’in melodisi aynı kalıyor, ancak sadıklar şimdi “Pompey’i Öde” alternatif kelimelerini kullanıyor.

Sadece, en can sıkıcı Portsmouth destekçisi bile son birkaç aydır kulüpte olanlarla tamamen hayal kırıklığına uğradığının altını çiziyor.

    

‘Chimes”in yeni versiyonu, oyuncuların ve çalışanların çoğunun Aralık ayı ücretlerinin Salı günü umarım ödeneceğini öğrendiği bir zaman geldi – bu sezon üçüncü kez geç ödeme yapıldığı üçüncü kez.

    

Bunun üzerine Premier League’in alt kulübü, HM Customs ve Excise’in verginin ödenmemesi talebi üzerine bir sarma talimatı ile karşı karşıya bulunuyor ve transfer ambargosu yerinde kalıyor – ve muhtemelen Ocak ayı penceresinin tamamında bunu yapacak.

    

Pompey başkanı Peter Storrie, bazı oyuncuların bu ay kitapların dengelenmesine yardımcı olmak için satılması gerekeceğini itiraf etti. Avram Grant’in adamları, Coventry’ye karşı oynadıkları bu FA Kupası maçından önce ihtiyaç duydukları maçta yerinde oynuyorlardı.

    

Adalet içinde, başka şerefler ve elle alkışlan vardı – bu kadar acımasızca soğuk bir öğleden sonra ısınmak için iyi bir yol. Kaçınılmaz olarak, Coventry taraftarları akılda kalıcı “Nerede ücretleriniz gitti” ile içeri girmek zorunda kaldılar. Nitekim, 18 aydan biraz uzun süre önce Pompey’in Cardiff’ten kazanmasından sonra Wembley’deki ünlü kupayı kaldırdığı gerçeğini kabul etmek zor.

    

Geçtiğimiz günlerde geçit töreninde çıkan tek kurtulan dün Hermann Hreidarsson, Papa Bouba Diop ve alt John Utaka’ydı. Geri kalanlar, kaleci David James’in (muhtemelen bir sonraki büyük isim çıkışı olacaktı) ve Afrika Uluslar Kupası görevinde olan yaşlanan Kanu’nun dışında uzun süredir yok oldu.

    

Pompey açılış yarım saat içinde bir tutum sergiledi ancak Keiren Westwood’ı tehdit etmeden Tommy Smith’in kalecinin güvenliğe ittiğinin yanı sıra taraftarları ısıtmak için çok az şey vardı.

Sonra Şehir, ilk anlamlı saldırısıyla aktif hale geldi. Aron Gunnarsson, bölgenin köşesinde David Bell’e bir pas verdi ve işaretlenmemiş midfi ihtiyar, Asmir Begovic karşısında bir şut atmak için ve ağ için uzak köşeye bolca vakit geçirdi.

Frederic Piquionne’un seviye belirleme şansı vardı, yalnızca çevik Westwood tarafından reddedildi. Ancak Kevin-Prince Boateng, Richard Hughes’ın penaltı atışıyla Pompey’yi tekrar bir araya getirerek kaleci korundu.

Ağını ağızdan toplama, Westwood’un son hamleyi yapamayacağını kanıtladı ve Westwood, Dimitrios Konstantopoulos’un yerini alacaktı.

Pompey adım hızlandırmaya çalışırken, kısa bir süre önce Hreidarsson’tan bir piled river tutmak için harekete geçti. Ancak, ayak uyduran ilk seçim David James için güçlü bir milletvekili olmaya devam eden Begovic’i ciddi bir şekilde test etme nüfuzundan yoksun olarak, şehir ayak uydurmaya daha çok benziyor.

Sıkı çalışmakta olan Boateng, sub Utaka ve Tommy Smith geç kazandı ancak Konstantopoulos iki elden sıkıştı, sonra da bir postayla kendisini kurtardı. Ancak, oyun çok karmaşık bir orta sahada dolaşıp ne kadar uzun süre dolaşırsa, her iki takımın da bir Ricoh Arena replayına yerleştiğini düşünüyor gibiydi.

Belki de o zamana kadar Pompey oyuncuları ödeme paketlerini almış olacak ve onlara biraz daha fazla şevkle oynama ve çaba gösterecektir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.