Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bir Süpermen beni tecavüz korkudan kurtardı nasıl

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:25

Description

Ancak Elizabeth Caulwell potansiyel bir cinsel saldırıdan kurtarıldığında gerçek bir hayat Lois Lane oldu.
Süper kahraman, içki içmesinin ardından, tarih tecavüzcüsü Rohypnol olduğu düşünülen tuzağa düşürüldü.
Clark Kent’in alter ego giymiş olan Paul Longmire, onu pataklayıp bir ambulansa taşıdı.
Dokuz aylık oğlu Corey’nin annesi olan 26 yaşındaki Elizabeth, dişlerinin kısmen felce uğraması ve dişlerine zarar verilmesi nedeniyle tedavi gördü.
“Doktorlar, içkinin çakıltığından emindim” dedi.
“Bu tür saldırılar daha yaygın hale geliyor ve kızların bunun olabileceğinin farkına varmasını istiyorum – herkesin onları kurtarmak için bir kahramanı olmayacak.”
“Ben ağır bir içki içmiyorum ve birdenbire çöktüğümde sadece üç içki içtim, o kadar çabuk geldi. Birkaç dakika önce ablam Sarah ve arkadaşlarımla konuştuğumu hatırlıyorum ve sanki bir ışık kapanmış gibiydi. ”

    Çığlığı, kocasını terk ettiği Abu Dhabi’de çalıştığı yerde barda kalıp Wigan’daki Boxing Day’da gerçekleşti. “Sarah benekli bir ağaç gibi aşağı indiğimi söyledi” dedi. “Saatlerce hastanede uyandımcaya kadar eksik bir boşluk.
“Görünüşe göre, herkesin süper adamı bana bir kanepede yardım etti ve DJ bana su vermeye çalıştı. Yuvarlak olmadığına göre Süpermen beni kollarına süpürüp bardan çıkardı.
“Sarah babam için çaldı. Bir ambulans çağırıldı ve Süpermen, pelerini bana sartı. ”
Relicantant kahraman Stand, Lancs, bir pazarlama müdürü Paul, 23, fantezi bir elbise gece oldu.

    Dedi ki: “Bir arkadaşımdan kostümleri ödünç aldıktan sonra Süpermen oldu. Kahramanca bir şey yapmadım. Ben sadece zorluk çeken birine yardım etmeye çalışıyordum.
“Daha önce Elizabeth’i fark etmemiştik ama sonra onun yanılttığını gördük ve gerçek bir serseriyle yüzü öne geçtiğini gördük.
“Açıkçası, ilk önce içmek için çok şey olduğunu düşündük, ancak arkadaşları çok sarhoş olmadığını söyledi. Onu yeni alıp dışarıda taşıdım.
“Gerçekten çok endişeliydi. Dışarıdaydı, aynı zamanda titreyerek kırmızı pelerinimi ona sarmıştım. Babası geldiğinde pelerini çıkardı, fakat yine titremeye başladı, böylece onu tutabileceğini söyledim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.