Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Baba, ‘mükemmel’ ailesini öldürür

  • Listed: 8 Ekim 2017 11:00

Description

48 yaşındaki çiçekçi Hugh McFall’ın eşi Susan ve 55 yaşındaki öğrencisi Francesca ile birlikte yaşadığı “mükemmel bir aile” olarak nitelendirilen trajik ölümler, yakın örme topluluğu hayrete düşürdü.
Eski kafa kızı Francesca, saygıdeğer bir iz olarak iptal edilen dün akşam Sevgililer Günü Okulu’na katılmak üzere gelmişti.
Onun tarihli Max Payne, 17, “Frankie, her zaman eğlenceli, parlak ve güzel bir kızdı. Şu an kelimeleri kaybettim. Bu gece topa çıkmamız gerekiyordu.
“Frankie annesi ve babası ile büyük bir ilişki dışında başka bir şeyinin olduğunu belirten hiçbir şey söylemedi, biz çok iyi arkadaş olduk, onu çok özleyeceğim.”
Francesca ve annesi, Galler’in sınırındaki Shropshire’daki Oswestry’deki akıllı müstakil evinde saat 05.00’de bulundu.

    Polis, Bay McFall’ın cesedini üç mil ötedeki bir iş biriminde keşfettiklerinde yeni bir cinayet soruşturması başlatmıştı.
Bay McFall’ın ailesini nasıl öldürdüğü henüz açıklanmadı, ancak daha sonra kendisini asmış olduğu anlaşıldı. Gizem cinayetlerin sebebini çevreledi. Dün gece, West Mercia Polisi ölümlerle bağlantılı olarak başka kimseyi aramadıklarını söylediğinde, arkadaşlar “gerçekten normal” ve “mükemmel” aileye saygı gösterdiler.
Francesca, Oswestry School’da kimya ve biyoloji alanlarında A seviyeleri için okuyordu. Yakındaki Marches School and Technology College’da kafa yaptı ve Nepal’teki hastanelerde gönüllü olarak çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

    Geçen son Facebook sayfası girişinde, Perşembe gecesi yazdı: “V’ball’a benim tarihim Max ile uğraşıyorum.”
Çiftin bir arkadaşı, Bay McFall’ın toptan bir çiçekçi olduğunu ve eşi HSBC ile yarı zamanlı bir banka kasiyerinin olduğunu söyledi. “Hugh çiçekleri severdi ve Sue onun için tüm yönetici işleri yapıyordu,” dedi arkadaş.
“Onlar çok bağlı bir çiftti ve oldukça romantikti. Beraber çok mutlu görünüyorlardı.
“Hugh, ideal ailenin her adımında görünüyordu. Küçük yapılıydı, müşterilere daima kibar davrandı ve Sue’nin olduğu gibi her zaman gülünç bir yüzdü.
“Tipik bir aile adamı gibi görünüyordu. Onu çok uzun zamandan beri gördükten sonra olanları duymak tuhaftır. Pazartesi günü Sue’yi kasabada gördüm ve çok mutlu görünüyordu. ”

    Kapı komşusu James Bond, Bay McFall ile iyi arkadaş olduğunu söyledi ve ona bir şey ters çevirmesini sağlamak için bir şey olması gerektiğine inandı. 51 yaşındaki Bay Bond, “Güzel, yumuşak bir adamdı. Dostça ve mantıklıydı ve bir an fark edince yardım edecekti. Bu çok karakterli değil. Aklından çıkmış gibi davrandı. ”
Bond, ailenin son zamanlarda New York’a bir gezi düzenlediğini ve döndüklerinde heyecanla tatil fotoğraflarını paylaştığını söyledi.
“Harika vakitleri vardı, hepsi doluydu. Onlar özellikle yakın bir aile. Bunun için dürüstçe onlardan daha az muhtemel bir aileyi düşünemiyorum “dedi.
Bay Bond polis dün erken kapısını çaldı ve Bayan McFall ve kızı öldürüldü haberi kırarak, “kocayı bulmak için umutsuz” olduklarını söyledi. Ayrıca şunları ekledi: “St Martins’de kendisini buldukları yerden bir yere kilitlendiğini söyledik.”

    Tesisin yanındaki bir müteahhit olan Craig Jones, Bay McFall adresini yerel süpermarketlere çiçek satarak işinin üssü olarak kullandığını söyledi.
Polisin, Bay McFall’ın bir aylığına 9: 00’dan kısa bir süre önce kiraladığı mülkün kapısını tekmelediğini söyledi.
Polis, üç kişinin ölüm nedeninin “önümüzdeki birkaç gün içinde” bir patolog tarafından tespit edileceğini söyledi. Adli ve üniformalı subaylar bütün gün aile ve endüstri birimlerinde kaldılar.
Bayan McFall’ın bir başka kızı Nicola ve bir önceki evlilikten bir oğlu vardı. HSBC sözcüsü şöyle dedi: “Susan, Llanrhaeadr şubemizde son derece popüler bir personel üyesiydi. Arkadaşları ve meslektaşları bu trajik haberden mahrum kaldı. ”

    Komşular, ailenin birlikte yürüyebileceğini sıklıkla gördüklerini söyledi.
Biri şöyle dedi: “Her zaman tatil yapıyorlardı ya da beraber yürüyorlardı. Onlar sadece normal bir aile idi. “Başka bir ekledi:” Onlar mükemmel bir aileydi. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.