Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Avrupa için nakit para ver Smith’i çağırıyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 18:00

Description

Ibrox’un patronu, bankacılara ve para çalışanlarına, geçen seferki Avrupa’da sefil bir çalışma sonrasında kadrosunu iyileştirme araçlarını vermeye çağırdı.
Rangers, Salı gecesi Bayern Münih’in Lyon karşısında kazanmasını takiben, Şampiyonlar Ligi grubuna girmekten yaklaşık 15 milyon avroluk bir euro ikramiyesi kazanacak.
Ve Smith, bu sezonun başlarında turnuvada üç Ibrox yenilgisiyle 10 gol atarak tek bir oyun kazanamamadaki hayal kırıklığını ve kendi bölümünün alt kısmını bitirmekten kaçınmaya yardımcı olmak için bu nakit paranın bir kısmını elde etmek istiyor.

    Yeni taç giymiş İskoç şampiyonlarının, yaklaşık iki yıl içinde ilk kez takıma yatırım yapmalarına izin verilirse, bu rekorun artabileceğinden emin görünüyor.
Şampiyonlar Ligi’nde bir kez daha çatlak çıkma ihtimali üzerine ilk kez konuşan Smith, 1998 UEFA Kupası finalinde Rangers’ı liderlik etti: “İlk önce bizim oraya ulaşmamız hayati öneme sahipti.

    “Yakın bir sezonda bazı oyuncular getirebilirsek, önümüzdeki sezon Avrupa’da daha iyi bir şans vermek için bize daha iyi bir fırsat vereceğini umduğumuz için birkaç yıl için bir oyuncu getirmedik.
“Gerçekten iyi bir kadro üssümüz var, ancak açıkçası birkaç oyuncu eklemeliyiz, eğer bunu elde edebiliyorsak, iyi yapabilecek kadar iyi bir konumdayız.

    “İskoç takımları Şampiyonlar Ligi’ni kazanacak değil ama iyi bir durumumuz varsa en iyiye karşı savaşabilmemiz için birkaç yıl önce gösterdik.”
“Şampiyonlar Ligi’ndeki birkaç kampanyamızda birkaç başarı elde ettik. Birkaç yıl önce mükemmel bir performans gösterdik ve Avrupa Ligi’ne girmeyi başardık ve Fulham ve Liverpool’un şu an yaptığı gibi Gerçekten iyi bir koşu ve final için var.

    “Bu kez Şampiyonlar Ligi’ne geri döndük ve evimizden iyi sonuçlar almışken, ev formumuz gerçekten fakirdi. Genel olarak, söylemeliyim ki Şampiyonlar Ligi bağlamında bu sezon yeterince iyi değildik. ve gerçekten bizden daha iyi hak etmedi.
“Umarım gelecek sene fırsatı bulduğumuzda tekrar ilk haline geri dönebiliriz.”

    Eski Rangers’ın patronu Dick Advocaat, kulübe, kulübün mali durumunu kuşatan kargaşa nedeniyle Ocak ayından bu yana bir sözleşme yapmaksızın faaliyet gösteren Smith’i tutması gerektiğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.