Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Avram Grant: James’in Portsmouth’da kalmasını istiyorum

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:10

Description

Geleceğini savunmacı Younes Kaboul ve kaleci Asmir Begoviç’in arkasında Tottenham’a sattığı düşünülen Pompey’in patronu Grant, David James’e sezonun geri kalanında kalmasını istediğini söyledi.
Grant İngiltere uluslararası James’i bir toplantı için aramış ve kulübün No1 bekçisi olarak ihtiyaç duyulduğunu söyledi ve konuyla ilgili olarak Azougy’yi ele geçirmeye hazır olduğunu yineledi.
Ancak Stoke, Pazartesi günü transfer tarihinden önce James için bir adım daha atmaya hazırlanıyor – Azougy ve Portsmouth’un diğer para adamları onu ücret faturasından çıkarmayı ve hareketin gerçekleşmesini tercih ediyor. Ayrıca, sözleşmesinin 2 yıllık bir yıllık uzantısını otomatik olarak tetikleyecek 11 oyunu daha oynayarak onu riske atmak istemiyorlar. Grant, dün James’e, Fratton Park’ta kalıp kalmadığı takdirde, Pompey patronlarının gazabına kapılmamak istediğini söyledi.

    Sonuçta, Grant muhtemelen bir tuğla duvara karşı çıkacak. James yarınki Manchester City maçına hazırlandı, ancak Jamie Ashdown da son dakikaya adım atılması için uyarıldı.
Portsmouth hafta sonu boyunca Stoke’la bir anlaşma imzalayabilirse James, Azougy ve Co tarafından oynamak için sipariş edilebilecek ve James 11 oyun işaretine yaklaştığında Ashdown da kaleci olacak. İlk Dünya Kupası yerini imzalamasına yardım etmek için ilk futbol takımının güvenliğini sağlamak isteyen James için zor bir durum.
Begoviç, dün Tottenham’da sağlık görevlendirildi ve özellikle gidişinin Portsmouth’da öfkeye neden olduğu – özellikle de kulübün Bosnalılar için 1 milyon avro zarfında alacağı gibi.

    Bir kaynak şöyle dedi: “Özellikle Fulham genç Chris Smalling Manchester United ile £ 10m değerinde bir kontrat öncesi anlaşma imzaladığını düşündüğünde, o kadar ucuza gittiğinin inanılmaz.”
Sezonun geri kalanında Tottenham’dan Jamie O’Hara’nın ödediği para iadesi, kızgın Pompey destekçileri için teselli kırıntıları sağladı. Kaboul ve Begovic’in satışları, ödeme, bu sezon dördüncü kez geç olsa da, gelecek hafta Ocak ayı ücretlerini alacaklarını en azından garanti altına alabilir.
Ama açıkça Pompey zaman alamayacak kadar uzun sürüyor. 10 Şubat’ta HM Revenue and Customs tarafından sunulan sarma göreviyle karşı karşıya kaldıklarından duruşmadan bir iki gün önce idareye gidebilecekleri bir tehlike var.

    Suçlu parmaklar, İsrail avukatı Azougy’ye (50), İsrail’de sahtekârlığa mahkûm olan 50 kişiye, Pompey’in krizden krize atılmasına işaret ediyor.
Grant, başkan Peter Storrie ve hatta yürütme direktörü Mark Jacob, Kaboul ve Begovic’in satışlarını yaptırıma tabi tutmakla hiçbir ilgisi bulunmadığını ısrarla belirttiler.
Storrie şunları söyledi: “Avram ve ben de çıkmak için iyi bir sebebimiz var ve istifayı tartıştık.
“Hem öfkeli, hem sinirli, hem de bıkmış durumdayız, ama ikimiz de çekilişiz yok.” “Pompey onu ücret faturasından çıkarmak istiyor”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.