Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aşk mektupları: Sahibi ara

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:30

Description

Bu yüzden Daily Express okuyucularını bilmece üzerine aydınlatmaya çağırıyoruz.
1940’lardan kalma 70’den fazla siyah-beyaz fotoğrafı bulunan mor bir plastik torba, bir otuz yıldan daha uzun bir sürede Bristol’daki bir otobüste, hava posta aşk mektupları, doğum belgesi ve diğer belgeler bulundu.
Xavier’den gelen, çoğu pembe kurdele ile bağlanan mektuplar, fotoğraflarda İngilizce gül olarak kabul edilen – şimdi 80’li yaşlarında olacak olan – bir Bayan Anna Paton’a gönderildi.
Adreslerden, Miss Paton, Knightsbridge’de, Chelsea’da Londra’da, St Ives Cornwall’da, Barcelona’da, Sidney’de, Antibes’de Fransa’da ve Lizbon’da 60’lı ve 70’li yıllarda yaşıyordu.
Bayan Paton, Batı Afrika ve Cape Town’da Senegal’de çağrıda bulunan SS Auckland Star’da yol aldı.
Otobüs şirketi İlk önce zarflardaki her adrese başarı olmadan yazdı. Sözcüsü Karen Baxter “Şaşırtıcı fotoğraflar gerçekten zamanın ruhunu yakaladı” dedi.

    Avustralya doğum belgesi Muriel Mayklim Jackson adını taşır. İade anketi belgelerinde Isabel Paton Jackson ismini Isabel Paton olarak değiştirdi ve Muriel Mayklim Jackson, Muriel Mayklim Paton oldu.
Bir Sunday Herald gazetesinin kesilmesi Bayan Muriel Jackson’un düğününü Peter Heath’e kaydeder.
HİÇBİR İpucu var mı? 020 7098 2982 numaralı telefondan Daily Express ile iletişime geçin veya news.desk@express.co.uk adresine e-posta gönderin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.