Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arkadaşlarınıza mesaj atmak, ömür boyu £ 28k tutar.

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:15

Description

Milyonlarca İngiliz her biri 282.000 kısa mesaj gönderecek ve yakında sekiz ayını cep telefonlarında sohbet ederek harcayacak.
Müşteriler, metin mesajı alışkanlığının ucuz olduğunu düşünebilir, ancak yeni araştırma, toplam ömür boyu faturasını, bir Lotus spor otomobilinin fiyatı veya lüks bir yuvarlak dünya gezisine eşit olarak ortaya koymaktadır.
Neil McHugh, karşılaştırma sitesi sağ mobil telefonun kurucularından. co.uk şunları söyledi: “En yeni çalışmamız gerçekten ne kadar zaman ve parayla iletişim kurduğumuzu vurguluyor. Eminim insanları şaşırtacak ve en çok sekiz aylık ömürlerini biraz daha heyecan verici bir şeyler yapmak yerine harcamaktan eminim. ”
2.038 cep telefonu kullanıcısı tarafından yapılan ankette, ortalama bir ayda yaklaşık 500 metin gönderdiklerini ve telefonda 600 dakika konuştuklarını belirttiler. Ankete katılan 10 kişiden 7’si kendilerini eş zamanlı geçirmekten çok arkadaşlarıyla vakit geçirdiklerini ve yüzde 41’inin ortak ya da sevgi sevgisine geldiğinde aynı hissettiklerini belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.