Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aquilani, Liverpool için renklerini gösteriyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:25

Description

Anfield, Tottenham a karşı Dirk Kuyt’un erken grevini kutlarken, Aquilani, Michael Dawson’un zorlu bir meydan okumasıyla aşağı doğru kesildikten sonra, dikkatle ayağa kalkıyordu.
Rafa Benitez ve geri kalan Liverpool tezgahı endişeyle baktı; çünkü Merseyside’a gelmeden önce kariyerinin yaralanma nedeniyle yağmalanmış olan Aquilani, çimlerin üzerine secde etti ve dikkat çekmeye ihtiyaç duydu.
Bu nedenle kendisini toparlayan görüş ve takım arkadaşlarının önemli bir zafer kazanmasına yardım etmeye devam etmesi, canlandırdığı zayıf kalpten başka bir şey olmadığını ileri sürdü.
Aquilani’nin hazırladığı kariyerinin Harry Redknapp’ın Spurs’u taraftarları, Liverpool’un yaz aylarında 17 milyon avroluk bir hareketinden bu yana Liverpool formasında yaptığı ilk önemli katkıyı kanıtladı ve bu da ayak bileği sorunundan kurtulmak için bekleyecek bir bekleyiş haline geldi. Aquilani’nin yüce bir şöhretini haklı çıkarması için halen yapılması gereken çok şey var – ve form ve güven için mücadele eden bir takıma girmek onun için pek yardımcı olmadı.

    Ancak hem Benitez hem de Benitez, Çarşamba gününün kazanmasının gelecekteki daha parlak zamanlara işaretçi olmasını umuyor.
“Ben imzaladığımda ayak bileği yaralanması yüzünden hemen oynamayacağımı biliyordum” dedi Aquilani. “İdeal olarak, kazanan bir takımda oynamaya başlayabilirdim. Bunun yerine, oynamaya uygun olduğum zamana kadar takım zor bir dönem geçiriyordu, bu nedenle geçiş daha zor oldu. Bu futbol ve riskler herhangi bir hamle ile aynı. ”
“Fakat yabancı bir oyuncu olarak, farklı takım arkadaşlarıyla yeni bir ligde yeni bir ülkeye taşınıyorsan, kazandığım bir takımda Liverpool kariyerimi başlatsaydım benim için daha kolay olurdu. Bu şekilde olmamıştı, bu yüzden hemen baskı yapmak üzerime baskı yapıldı. ”

    “Ne zaman oynadıysam, çok daha iyi yapabileceğimi biliyorum. Bazı insanlar Premier League’de oyunun hızını çok çabuk bulacağımızı düşünebilir ve Serie A’da iyi bir performans sergileyen bazı büyük oyuncuların buraya gelip mücadele ettiğini anlıyorum. ”
“Şu an futbola uzun bir süre kaldıktan sonra spor yapmaya başlıyorum. Mutlu olduğum bir seviyeye ulaşmam biraz zaman alacak ve o kadar uzak olduğumu düşünmüyorum. Müdür ekip için ne yapmamı istediğini bana ayrıntılı olarak açıkladı. Her oyuncu benim dahil olmak üzere sığdığında bence en iyisini benden ve en iyi futbolu 11 oyuncuya sunacak. ”
Stilover Gerrard, son iki maç için onu elinden kaçıran hamstring sakatlanndan döndüğünde, Aquilani, forvetin hemen arkasında daha gelişmiş bir rol oynamaya uygun görünüyordu, Benitez için bir sorun teşkil ediyor.

    Gerrard, önümüzdeki altı maç boyunca en iyi uçuş rehberinde Arsenal’den sonra ikinci olan Liverpool, önümüzdeki Salı günü Kurtlar Günü gezisini hedefliyor. İlk dört maça çıkmak için ivme kazanmaya çalışacak.
Javier Mascherano ve Lucas orta orta sahadaki mücadele özelliklerini göstererek, Aquilani’nin özellikle de bir Merseyside derbisinin kan ve gök gürültüsü ile uyum içinde kalmaya devam edeceği ve Emirates ve Eastlands’a gideceği görülüyor.
Sadece bir gelişme gösteren Aquilani değil, savunmacı bir figür olan Yunan defans oyuncusu Sotirios Kırgızos ve Philipp Degen de vardı. Degen, özellikle 2008 yazında serbest dolaşıma katıldığı andan itibaren, her türlü yaralanmaya yenik düşen, iştahından şüphe uyandıran bir şeyle alay edildi.

    Ancak, Vegard Heggem’in sağ 90’lı yılların atılgan performanslarını anımsatan bir ekran hazırladı.
“Ben kalp futbolcuyum ve futbol oynamak için yaşıyorum,” dedi Degen. “Ben dışarıdayken hep geri gelebileceğime inanmaya devam ettim. Burada oynayabileceğimi göstermek için savaşmak istedim. Herkes bilirim ki vazgeçmem. Geçmişte olanların önemi yok. Elimden gelenin en iyisini yapma şansını beklemek zorunda kaldım. Ve umarım şimdi yapmıştım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.