Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anne Dannii, a-Twitter’da

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:30

Description

Ancak, haberleri nasıl bozacaklarını düşünmek için çok fazla zaman harcamadılar. Çift, yaratıcı olmayan bir şekilde, “Woo hoo, baba olacağım!” Ve Dannii, 38, takip eden: “Woo Hoo, gidiyorum” diyen internet Twitter sayfaları üzerinden Kris ile 31 aynı görüşleri yayınladı. bir mumya olmak için! ”
Kylie Minogue bir mesaj gönderdi. “Tebrikler ablam Dannii ve eşi Kris mutlu haberlerde !!!! Tekrar bir teyze olmaktan çok heyecanlıyım !! VAY VAY VAY!! Xxx.”
Dannii’nin sözcüsü Simon Jones şöyle diyor: “Dannii ve Kris çok heyecanlı ve 2010’da ailelerini başlatmak için sabırsızlanıyorlar. Dannii’nin hamile kalması ve zaten 12 haftalık bir taramasına sahip olmasıyla ilgili söylentiler ve hikayeler hafta sonları ortaya çıktı. Bu hikayeler yanlıştı. Dannii, bu haftanın 12 haftalık taramasına katıldı ve dün yapılan açıklamalarla açıklama yaparak sonuçlarını açıkladı. ”

    Nip / Tuck yıldızı Julian McMahon ile evli ve Formula 1 sürücüsü Jacques Villeneuve ile evlenen şarkıcı, eski Leeds Rhinos oyuncusu Kris’i görmeye başladıktan sonra bunun değişmesine rağmen, kendisinin merak etmediğini söyledi.
“Daha önce hiç hamile kalmadım. Neredeyse kaçmayı düşündüğümü düşündüm ve şimdi çok iyi bir ilişki içindeyim, belki bunu düşünmek zorundayım, “dedi geçen yıl.
Çift şimdi Avustralya’da. Dannii’nin çıkacağı söylentilerin telaşından sonra gelecek yıl The X Factor’da yargıç olarak dönüp dönmeyeceği belli değil. Şimdi düşünecek daha büyük şeyleri olabilir mi?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.