Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ann Summers iç çamaşırı dükkanı angers Salisbury Christian grupları

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:30

Description

Eski George Mall’daki mağazada, “Bir azgın Noel dileriz” diye ilan eden bir çift boynuzlu bir kadın giymiş bir reklam çıktı.
St Paul’un kilisesi Oasis kadın gruplarının üyelerine ateş açtı ve şu anda şirkete, sivil liderlere ve yerel Robert Robert Key’e yazıyorlar.
Çılgın üye Joy Hall-Tipping Salisbury Journal’a şunları söylemektedir: “Sözcük oyunları şu anda birçok kristiyana saldırıyor ve bu güzel katedral kentinde uygun olmayan reklamlar.”
80 güçlü grubun bir diğer üyesi olan Rhona McKeown şunları ekliyor: “Hepimiz çok mutluyuz, çünkü bizim için Noel çok özel bir zamandır ve böyle bir reklam kemerin altındadır.”
Ann Summers’ın CEO’su Jacqueline Gold, reklamların rahatsız edilmek anlamına gelmediğini söylüyor. “Müşterilerimizi gülümsetmek için tasarlanan dilimizdeki yanak penceremiz ve pazarlama mesajlarımızla gurur duyuyoruz” diyor.

    “Biz kadınları seksi hissetmek ve eğlenmek için fırsat sunmayı hedefliyoruz. Yeni Noel pencerelerimiz hakkında bir veya iki soru gündeme getirildi ve doğru dengeyi yakalamamızı sağlamak için müşterilerimizden ve personelimizden gelen geri bildirimleri dinledik. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.