Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Angelina’ya karşı Jennifer: Ben baddy’le beraberim.

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:20

Description

Angelina ekibi ile katı olan tek kişi benim gibi görünüyor. tüm dünya ya da en azından kadın yarıları, Brad’ın Vapid One’a geri dönmesini istiyor gibi görünüyor. Niye ya? Angelina hakkında ne dediğinizi söyleyin ama kesinlikle kendi
kadın.
Jennifer Aniston, Amerika’nın sevgilisinden kasıtlı olarak boşaltılan poster kıza dönüştü; bu onu tam bir kadın rol modeli yapmıyor. Angelina. Belki de bazı alışkanlıkları biraz alışılmadık olabilir – herkes sevgilisinin kanıyla, Billy Bob thornton’la evlendiğinde olduğu gibi boynuna asılı duran bir dolaşarak dolaşmaz – ama yaptığı her şey onun kendi şartlarıyla yapar.
Aslında, ayrışmanın Brad’in yaptığı şey ve bir sonraki adımda ne yapılması gerektiği açısından konuşulması şaşırtıcı bir durum çünkü Angelina’ya inanıldığı kesin bir bahis. Çünkü her zaman öyle. Vamps zorlanır çünkü tüm kadınları (diğer vampirler hariç) ve bazı erkekleri korkuturlar, ancak dünyanın yarısına eğlence sağlamazlar.

    Angelina veya Jennifer: hangisi daha iyi olurdu? Ünlü rakiplerden Carla Bruni ve Jerry Hall’a bir göz atın.
Carla, istediği herkese sahipti ve sonra Fransa Cumhurbaşkanıyla evlendi (“Nükleer cephaneli bir adam arıyorum”). Jerry, Mick Jagger’i affetmek için iki yıl geçirdi ve babasının başka bir kadınla çocuğu olduğunu gördü. Neden daha önce onu çimden çıkarmadı? Jerry ve Jennifer aynen aynı hataları yaptılar: diğerini ilk koydular ve rüyalarının adamı olduğunu düşündükleri kişiye hoşça kaldıklarını söyledi. Bir vampir ya da yapma hayalini kurmaz.
Bir başlangıç ​​için çıkarları her zaman para yatıyor ve ikincisi, eğer adam şekil vermezse, o dışarıdadır. Angelina bunun kanıtıdır. Zaten iki kocasıyla birlikte yoktu ve kaç tane daha severin (birkaç bayan da dahil) kim bilir. Carla, bu arada, tüm kaya aristokrasisini hemen hemen örneklemiş ve sıfırdan yukarı bulmamıştır.

    Ve vampaların etrafında olmak çok daha heyecanlı. Gelişmekte olan dünyanın yarısını kabul etmeden önce, Angelina bir süredir skydiving’i bir hobi olarak aldı ve kendi uçağını uçurdu. Jennifer, harika bir gece fikrinin bir şişe su ve iyi bir kitap içerdiğini söylüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.