Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Amy’yi Kurtarmak: Daphne Barak

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:05

Description

Aksine, nesillerindeki en yetenekli sanatçılardan birinin tahribine neden olanı keşfetmek için bir arayış içeriyor; çünkü Amy şu anda yoğun tempolu evlilikleri ve çeşitli bağımlılıklarıyla o kadar ünlü ki başka şeylerde olduğu gibi: Neden?
Yazar, onunla ilgili bir belgesel çekimi sırasında Amy’nin ailesiyle aylarca geçirmiştir ve bu onun bulmaya çalışmasıdır.
Daphne’ye, çoğu biyografistin hayal edebileceği bir erişim hakkı verilmiştir.
Amy’nin babası Mitch (Amy’nin babası olmaktan çok seviyor – belgesel hakkında Daphne’ye yaklaştı) ve kadın eşleri ilk eşi Janis ve halefi Jane şeklinde.
Hikaye başlamadan önce Mitch’in doğduğu bölgeyi geziyorlar ve Amy’nin hayatındaki diğer katılımcılarla buluşuyoruz.

    Gerçekler burada: Amy 1983’te doğdu ve çok yetenekli bir oyuncu olarak ilk sözünü gösterdi, ebeveynleri o sırada dokuz yaşındayken bölündü.
Mitch Janis’le evlendi ancak Jane’i yan tarafta gördü ve bu pozisyonda o kadar çok insanın olduğu gibi devam etmesini istemedi ancak Janis nihayetinde onu elden geçirdi ve dışarı çıktı.
Amy’nin şöhreti, uyuşturucu bağımlılığı ve birçok insanın Amy’yi iyi hissettirmediği bir adam olan Blake Fielder-Civil’e evlilik, hepsi yol göstericidir.
Mitch, Blake’in isminin ortaya çıktığı sırada kendini bulmaya çalışıyor, ancak baştan beri Amy’nin kendi imha yolunda yola çıkmasına neden olan ebeveynlerinin bölünmesi olduğu açık bir şekilde ortaya çıkıyor (babasının bazılarının sadakatsizliğinden bahsediyor) şarkıları) Blake yokuş aşağı parça bir eskort olarak hareket etmek için çok mutlu görünüyordu.

    Daphne bağımlılığın sebebini asla tespit edemez, ancak kim yapabilir? Sayısız reklam öğesi herkese meyilli ancak kendilerini öldürüyor ve bazen yeteneklerin çarpıntısı gibi görünüyor. Travmatik bir çocukluk dönemiyle birlikte, belki de Amy’nin çekeceği kaçınılmazdı.
Daphne, Mitch’in medyaya karşı çok hevesli bir güven ilişkisi olduğunu gözleyerek sona erer. Kızı gibi o da yıldızdan bir şey haline geldi.
New Holland, £ 9.99
EXPRESS YARIŞMASI: BİLETLER KLASİK FM CANLI İÇİN BİLDİRİN!

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.