Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Adebayor, Pompey yenilgi hedefinde

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:40

Description

Angola’da Togo otobüsü ateşlendiğinde Adebayor korkunç bir zamana kadar sürdü ve yaraları hayatının geri kalanında onun yanında kalacaktı.
Ancak forvet forveti, David James’i 40’ar dakikalık bir galibiyet sergilemek için David James’i geçerek şiddetli bir vuruşla savuşturamadı. Vincent Kompany, birinci yarıda durdurma periyodunda sağlam bir başlık ile zaferini tamamladı.
Kriz kulübü Portsmouth, Quincy Owusu-Abeye’nin krediyi imzalamış olmasından dolayı Portsmouth’ın tam bir yedek takım ismini yapabilmişlerdi ve kaptan Hermann Hreidarsson’ın kaybetmesi – ilk yarıdaki yaralanmalara – takviyelerin Pazartesi günü saat 5’den önce getirilmemesi durumunda bir soruna neden olabilirdi son teslim tarihi.
Avram Grant’in yöneticisi Pompey’in 39 dakika için daha iyi taraf olduğu yönündeydi. City’in alışılmadık uyuşukluğundan yararlanan ziyaretçiler iki şans daha kazandılar.
John Utaka ilk ile sunuldu ancak Danny Webber’ın haçının sonuna geldi ve vuruşunu üstlendiğinde çok ileri geri yaslandı.
Biraz on merhametli birisi Adebayor’un zihninde neler olduğunu anladı, David James’i 40 dakikalık bir vuruşla kaza yaptıktan sonra.
Stephen Ireland’ın kadrolu pasosunu yakalayan Mark Wilson, ofsayt olmaya can attığı için Adebayor, nasıl kutlanacağını artık biliyormuş gibi davrandı, ikinci yarı başında göklerde bir onaylama kendi hikayesini anlattı.
Kompany etkin bir şekilde durdurma zamanında zafer kazandı. City’in önceki köşesinde Belçikalı Tal Ben Haim tarafından engellendiğinden şikayetçi oldu.
Hakem Martin Atkinson’dan yanıt alamayan Kompany, eve İsa’nın sezonun ilk golünü atmadan önce, Martin Petrov’un köşesini karşılamak için koştuğu gibi İsrail’i bir kenara bırakarak kendi meselelerini kendi ellerine aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.