Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

83 fit süpermarket, yola düştüğü andan itibaren yasaklandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:10

Description

Süper kamyon, Vehicle and Operator Service Agency’den bir yetkili ve bir görevli önüne çıkmadan önce, 83 derecelik olağanüstü uzunluğundan biraz daha fazla, sadece 100 metreye ulaştı.
Bay Denby, limanın eteklerindeki deposuna, yolda sıkı bir dolambaçlı yolla başarıyla müzakere yapmak üzere eşlik etti.
Denby Transport’un altı üyesi olan Bay Denby’nin (74 yaşındaki) büyükbabası: “Her geçen gün yeni bir deneyim, hayatımdaki sloganım bu. Her seferinde bir iş.
“Bir sonraki adım, hukuk müşavirleriyle konuşmamdır ve önerilerini alacağım. Ancak sürmek güzel ve diğer kamyonlarla aynı. ”
Gösterge, Birleşik Krallık’a 60 ton ağırlığa sahip olan (Challenger 2 tankı kadar ağır olan) araçları tanıtmak için yapılan bir savaşta son kilometre taşını çizdi.
Destekleyenler, yollarda daha az kamyonla yol açacağını ve daha düşük CO2 emisyonu ve daha az kaza ile sonuçlanacaklarını iddia ediyor. Ancak Hükümet, çok uzun süredir ısrar ediyor.

    Kamyon, bir takside bağlı iki römorktan oluşmaktadır. Normal bir mafsallı kamyona 29 fit daha uzun ve bükülmeli bir otobüsten 24 ft daha uzundur.
Alüminyum kutular ve hafif gıda maddeleri gibi hafif ürünler taşıyabilir, çünkü normal kamyonlar bu yüklerle ağırlık limitine ulaşmadan boşluk kalırlar.
Taşımacılık firması sekiz yıldır tasarım çalışmaları yürüten Denby, şunları söyledi: “Ulaştırma Departmanı, kamyonun yolda yasadışı olduğunu söylüyor; ancak biz değil diyoruz, avukatlarımız bunun olmadığını ve ticaret birliklerimizin olmadığını söylüyor. değil diyelim. Kanun sonunda yasadışı olduğuna karar verirse onları yollardan çıkaracağız. Eğer yasal olduklarına karar verirlerse, bir tane isteyen herkes bir tane alabilir. ”

    £ 100,000 Eco-Link kamyon Hollanda tasarımına dayanıyor ve Hollanda, İsveç ve Finlandiya dahil olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde yasal.
Hauliers, burada, bazı araçların birden fazla römork çekebileceğini ve 85 ft’ye kadar uzunluğa sahip olabileceğini belirten 1986 Yol Taşıtları Yönetmeliğini gösteriyor. Bu, parçalanmış kamyonların geri kazanılması için tasarlandı, ancak bunu bir duruma getirmiyor, bir boşluk bırakıyor.
Karayolu Taşımacılığı ve Navlun Taşımacılığı Birlikleri, dün 14 yılındaki ilk operasyonu olan Bay Denby’yi geri aldı.
Dedi ki: “Sürücülerimden birinin başına bela almak istemedim, bu yüzden kendim sürdüm” dedi. Seyahatini polise bildirmişti.

    Ulaştırma Bakanlığı’nın bir bölümü, iki eklemli süper kamyonların emisyonları azaltabileceğini ve taşınan malların maliyetini düşürdüğünü kabul etti. Ancak Departman, demiryolu yükünü zayıflatmak ve diğer sürücüleri üzmekten korkarak yol denemelerini reddetti.
Karayolu Taşımacılığı Birliği, “Dick, konunun canlı tutulması için alkışlanacak.” Dedi.
Ancak, Daha İyi Taşımacılık Kampanyası: “Daha büyük kamyonlarımız olursa, daha azına sahip olacağımız konusunda endüstri her zaman tartışabilir. Henüz gerçekleşmedi ve hiç olmayacak. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.